Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Проект Закону про сільськогосподарську кооперацію схвалено Аграрним комітетом

Проект Закону про сільськогосподарську кооперацію схвалено Аграрним комітетомАграрний комітет вирішив внести на розгляд Верховної Ради України доопрацьований в Комітеті проект Закону України про сільськогосподарську кооперацію та рекомендувати Верховній Раді України зазначений законопроект прийняти за основу.

Спеціальний режим оподаткування ПДВ для аграріїв продовжено до 2018 року

Спеціальний режим оподаткування для аграріїв залишається до 2018 рокуНовина щодо залишення спеціального режиму оподаткування діяльності в сфері сільського господарства стала відома в кінці липня поточного року, а саме, 29 липня 2015 року, коли президентом України було підписано законопроект 2173 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість".

Здійснено другу спробу дерегулювати ринок зерна

Здійснено другу спробу дерегулювати ринок зернаВерховна Рада України прийняла за основу законопроект про внесення змін до Закону "Про зерно та ринок зерна в Україні" (щодо дерегуляції ринку зерна), яким передбачається скасування обов'язкової сертифікації якості зерна та запроваджується безстрокова дія сертифікату відповідності послуг зі зберігання зерна. Подібні норми вже діяли в другій половині 2012 року.

Дрібних виробників звільнять від податку на дохід

Законопроект, нещодавно прийнятий в Верховні Раді, вніс досить значні зміни в Податковий кодекс в частині оподаткування доходів фізичних осіб - власників сільгосппродукції, отриманих від її продажу. Розширено коло осіб, які зможуть отримати довідку 3-ДФ і відповідно звільнення від податку на дохід. Крім того, звільнення від оподаткування доходу від продажу продукції тваринництва не залежатиме від розміру земельної ділянки, а від суми річного доходу. Є позитивні зміни і для членів обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів.

Депутати проголосували за повернення ПДВ при експорті зерна

Сьогодні під час голосування поправок до Податкового Кодексу щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва, Верховна Рада прийняла поправку яка стосується зовсім немалого бізнесу. А саме поправку, яка вводить нульову ставку ПДВ на експорт зернових й технічних культур. Якщо закон буде підписано Президентом, з нового року експортери знову зможуть претендувати на повернення ПДВ з бюджету.