Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

КМУ не планує дотувати закупівлю закордонної техніки

Сьогодні на сайті Міністерства аграрної політики був опублікований проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку використання коштів державного бюджету, що спрямовуються на часткову компенсацію вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва". Зміни стосуються постанови КМУ від 28 липня 2004 р. №959.

Згідно з назвою проекту документу виплати на придбання техніки закордонного виробництва не передбачаються. Схоже що чутки про датування закордонної техніки, яка найчастіше є більш якісною, не збулися. Інше питання є відповідність проекту постанови вимогам СОТ до якої майже приєдналась Україна.

Позитивним моментом є передбачене збільшення компенсації на придбання вартості зернозбиральних та кормозбиральних комбайнів, машин і обладнання для механізації тваринництва з 30 до 40 відсотків. Інша сільськогосподарська техніка вітчизняного виробництва буде компенсуватися в розмірі 30% від вартості без урахування сум податку на додану вартість.

Пропозиції та зауваження можливо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами вказаними в проекті постанови.