Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

КМУ затвердив новий склад Координаційної ради з питань аграрної політики

Постановою №185 від 12 березня 2008 року Кабінет Міністрів України затвердив новий склад Координаційної ради з питань аграрної політики. Очолює раду Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, заступниками голови ради є Міністр аграрної політики Юрій Мельник та народний депутат України Іван Кириленко.

До складу Координаційної ради також вийшли ще 45 представників аграрного бізнесу (на приклад таких відомих підприємств як ТОВ СП “Нібулон”, ВАТ “Миронівський хлібопродукт”, “Серна”", “Ойлсідс-Україна” та інших), галузевих асоціацій (“Союз птахівників України”, “Укроліяпром”, Українська аграрна конфедерація тощо), державних (Держкомрезерв, Міністра економіки та інших) та наукових установ (Національний аграрний університет, Інститут аграрної економіки тощо). Повний склад ради є вказано в додатку до постанови.

Координаційна рада є постійно діючим консультативно-дорадчим органом при Кабінеті Міністрів. Рада була утворена в листопаді 2001 року з метою залучення громадських організацій, окремих громадян до опрацювання проектів законодавчих та інших нормативно-правових актів з питань аграрної політики, відповідних рішень в аграрному секторі економіки, а також для організації зворотного зв'язку суб'єктів агропромислового комплексу з органами виконавчої влади.