Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Проект Закону про сільськогосподарську кооперацію схвалено Аграрним комітетом

Проект Закону про сільськогосподарську кооперацію схвалено Аграрним комітетомАграрний комітет вирішив внести на розгляд Верховної Ради України доопрацьований в Комітеті проект Закону України про сільськогосподарську кооперацію та рекомендувати Верховній Раді України зазначений законопроект прийняти за основу.

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин на своєму засіданні 21 червня розглянув проект Закону України про сільськогосподарську кооперацію (№ 6527), і проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо становлення і розвитку сільськогосподарської кооперації та її державної підтримки, (№ 6527-1, доопрацьований) така інформація була опублікована на офіційному сайті Верховної ради України.

По результатам засідання комітетом підготовлено доопрацьований законопроект на основі проекту реєстр. № 6527 та з урахуванням положень проекту реєстр. №6527-1, який й було вирішено внести на розгляд Верховної Ради.

З текстом доопрацьованого законопроекту 6527-д можна ознайомитись на сайті Верховної Ради.

Раніше Міністерством аграрної політики та продовольства України повідомлялось, що лише 610 обслуговуючих кооперативів із 1125 зареєстрованих в Україні (станом на 1 січня 2018 року) реально здійснюють господарську діяльність. Це трохи більше, ніж на аналогічну дату 2017 року, коли працювало 589 із 1097 зареєстрованих кооперативів.