Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Присяжнюк залишився міністром аграрної політики

Присяжнюк залишився міністром аграрної політикиСьогодні Президент України призначив новий склад Кабінету Міністрів України, в якому Присяжнюк Микола Володимирович залишився міністром аграрної політики й продовольства. Відповідний указ опубліковано на сайті глави держави. Серед 21 членів нового уряду на чолі із прем'єром Миколою Азаровим, Микола Присяжнюк є одним з шести міністрів, які зберегли свої посади.

Уряд обіцяє вирішити питання мита на зерно

Вчора Аграрний союз та Асоціація фермерів та приватних землевласників провели пікетування Верховної Ради України з вимогами скасувати експортне мито на зерно, не вводити нові мита на сою, ріпак та соняшникову олію, й продовжити дію мораторію на купівлю-продаж землі до повного врегулювання земельних відношень. Згідно з повідомленнями Уряду й профільного Міністерства, до аграріїв мають прислухатися.

Україна має збирати понад 50 млн. тонн зерна - КМУ

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013 і 2014 роки, який роздягався в Верховні Раді 22 вересня, передбачає що в наступному сезоні врожай зерна в Україні складе 54 млн.т. Щодо поточного сезону, то за словами першого віце-прем'єр-міністра А.Клюєва "... у 2011 році ми зберемо урожай 52, 53 мільйона тонн".

Квоти на експорт зерна продаватимуть на аукціоні

аукціон"Уряд прийняв рішення про продаж квот на експорт зерна через аукціони з метою запобігання корупції" - про це повідомив сьогодні Перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв під час прес-конференції в Києві.

Україна вводить квоти на експорт зерна

5 жовтня на засіданні КМУ була прийнята постанова "щодо введення квот на вивезення зерна з України і проведення відповідного моніторингу з метою забезпечення якраз потреб держави у продовольчому зерні та фуражному зерні, та насіннєвому фонді, з виконанням всіх угод, які є в Україні" - повідомив Григорій Калетнік, Голова Комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин, під час парламентських слухань 6 жовтня 2010 року.