Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Мінагрополітики відкрило «гарячу лінію» по біогазу

Як повідомляє офіційний сайт Міністерства аграрної політики, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2009 р. №217-р "Питання організації виробництва та використання біогазу" було відкрито "гарячу телефонну лінію" з питань розвитку виробництва і використання біогазу та інших видів біопалив.

Контактні номери "гарячої телефонної лінії": тел./факс (044) 278-58-37 або тел./факс. (044) 280-41-66. Також доступні електронні адреси спеціалістів Департаменту інженерно-технічного забезпечення Мінагрополітики для передачі повідомлень.

Також Департамент у своєму розділі на офіційному сайті Міністерства відкрив рубрику "Біопаливо" де розміщено ряд презентацій, які присвячені планам виробництва біомаси, біопалива, альтернативних видів палива та біогазу в Україні.

На сьогоднішній день рубрика містить контактну інформацію одної організації з проектування біогазових установок в агропромисловому комплексі, реквізити вітчизняних та іноземних підприємств - виробників та продавців біодизельного обладнання.

В презентації "Потреби України у виробництві біопалива та їх обґрунтування" економічно доцільний рівень станом на 2007 рік потенціалу виробництва біогазу з відходів тваринництва оцінюється на рівні 757 тис. тонн умовного палива. Згідно з даними іншої презентації Мінагрополітики "Перспективи виробництва альтернативних видів палива" потенціал енергії біомаси в Україні дорівнює 24,2 млн т. у.п. що є 12% загального енергоспоживання в Україні в 2005 р.

Іншою доступную для завантаження презентацією є «План дій по біомасі для України (проект)» в які теж приводиться оцінка потенціалу біопалива в Україні та пропонується деякі заходи щодо розвитку галузі виробництва біопалива.

Нагадаємо, що з початку 2009 року Уряд зайняв досить активну позицію щодо стимулювання виробництва енергії з поновлюваних джерел енергії, в тому числі біогазу, для забезпечення внутрішніх потреб країни.