Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Розвиток кооперації в Україні став головною темою минулого тижня

Розвиток кооперації в Україні став головною темою минулого тижняТри значні події з поширення досвіду розвитку кооперації відбулися минулого тижня в Україні за участю експертів і фахівців Канадського кооперативного зернового проекту.


Discuss this article

Річниці зернових кооперативів створених за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту

Річниці зернових кооперативів створених за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту4 листопада виповнилось три роки СОК "Зерновий", що об’єднав малих та середніх зерновиробників Васильківського й сусідніх районів Дніпропетровської області. 5 листопада виповнюється один рік СОК "Зерно-Бунк", що об’єднав зернових фермерів Бобринецького й Компаніївського районів Кіровоградської області. Обидва кооперативи створені за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту, що фінансується Міністерством закордонних справ Канади (Global Affairs Canada) та впроваджується канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (ДОГО СКС).


Discuss this article

Найліпший досвід розвитку зернових кооперативів Латвії вивчений українцями

Найліпший досвід розвитку зернових кооперативів Латвії вивчений українцями1-6 березня 2016 року за підтримки Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів України (UGSMC) та з допомогою Латвійського центру сільських консультацій та освіти (LRATC) відбулась навчальна поїздка до провідних зернових кооперативів Латвії - LATRAPS і VAKS. Учасниками навчання стали 14 членів та членкинь зернових кооперативів Дніпропетровської, Кіровоградської та Львівською областей – СОК "Зерновий", СОК "Зерно-Бунк" та СОК "Колос-Агро" відповідно.


Discuss this article

В рамках Канадського кооперативного зернового проекту відбулось навчання фермерів ресурсоощадним технологіям обробітку ґрунту

В рамках Канадського кооперативного зернового проекту відбулось навчання фермерів ресурсощадним технологіям обробітку ґрунту16 червня 2015 року на базі ТОВ "Агро КМР" (с. Троїцьке Павлоградського району Дніпропетровської області) Канадським кооперативним зерновим проектом було проведено День поля за темою "Технології обробітку ґрунту та вирощування зернових" для членів обслуговуючого кооперативу "Зерновий" (смт. Васильківка Васильківського району Дніпропетровської області).


Discuss this article

На Дніпропетровщині відбудеться навчання з розвитку сільськогосподарських кооперативів

На Дніпропетровщині відбудеться навчання з розвитку сільськогосподарських кооперативівЗ 18 по 22 серпня в рамках Канадського кооперативного зернового проекту на Дніпропетровщині пройде перший комплексний тренінг для українських експертів з розвитку кооперативів. Понад 20 фахівців з семи областей України, зокрема, і Криму зберуться для обговорення подальших перспектив розвитку сільськогосподарської галузі України.


Discuss this article