Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

В Україні пройшов перший Канадсько-Український діловий форум

Форум проходив з 12 по 13 березня 2008 року в Дніпропетровські області на базі корпорації «Агро-Союз», та завершився 14 березня в Києві. В роботі форум прийняло участь понад 320 учасників, включаючи біля 60 представників Канади.

Бізнесмени, представники влади та державних установ а також науковці України та Канади обмінювалися досвідом та шукали можливі шляхи співпраці між країнами на протязі 3 днів форуму.

В перший день форум проходив в формі спільних засідань, а також двох спеціалізованих сесій: партнерство та комерціалізація, а також торгівля, фінанси та інвестиції. На другий день було проведено 4 спеціалізовані сесії з питань енергетики та навколишнього середовища, високих технологій та аерокосмічної галузі, сільського господарства, а також будівництва та інфраструктури. На протязі двох днів було зроблено понад 50 виступів та докладів.

Третій день форуму приймала Дипломатична академія України в Києві де були підведенні підсумки роботи форуму. Також було наголошено, що подібний форум буде проведено на наступний рік.

Форум було організовано Канадським посольством, Українським науково-технічним центром та Міністерством зовнішніх справ та торгівлі Канади. Головними спонсорами виступили корпорація «Агро-Союз» та будівельна компанія МБК "Україна-Канада", яка входить до складу корпорації МБК.