Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

На Дніпропетровщині відбудеться навчання з розвитку сільськогосподарських кооперативів

На Дніпропетровщині відбудеться навчання з розвитку сільськогосподарських кооперативівЗ 18 по 22 серпня в рамках Канадського кооперативного зернового проекту на Дніпропетровщині пройде перший комплексний тренінг для українських експертів з розвитку кооперативів. Понад 20 фахівців з семи областей України, зокрема, і Криму зберуться для обговорення подальших перспектив розвитку сільськогосподарської галузі України.

Перший тур навчання збере фахівців різних сфер - економістів, маркетологів, фінансистів, ветеринарів, зоотехніків, юристів, менеджерів та політологів. Дніпропетровщину представлять восьмеро експертів, серед них представники вищих навчальних закладів та молоді вчені.

Навчання проводитиме професор канадського Інституту IRECUS Мішель Ляфльор який розповість про історію кооперативного руху у Квебеці та успішний розвиток кооперативів як бізнесу в Канаді. Крім того він розповість про різні моделі кооперативних організації, з різним балансом між асоціативною та бізнесовою природою кооперативу, а також роль найманого менеджера й правління кооперативу з огляду на такий баланс.

П’ятиденний тренінг складатиметься з двох блоків – "Кооперативна ідентичність" та "Кооперативний менеджмент". Експерти працюватимуть у секціях. Основною метою зібрань стане робота над розвитком стратегії бізнес-управління ефективними кооперативами.

Канадський кооперативний зерновий проект впроваджується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD) та виконується канадською неурядовою організацією СОКОДЕВІ (SOCODEVI), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Інститутом з досліджень та освіти для кооперативів і спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС).