Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

В Україні ярими зерновими засіяно три чверті площ

В Україні ярими зерновими засіяно три чверті площСтаном на сьогодні в Україні засіяно ранніх ярих зернових та зернобобових культур на площі 1,7 млн га або 75% до прогнозованих до посіву площ. Зокрема, ярого ячменю засіяно 1,2 млн га, або 77% до запланований к посіву площ. Пшениці засіяно 118 тис. га або 71% до запланованих до посіву площ.

Вівса засіяно 112 тис. га або 57% від запланованих до посіву площ. Горохом засіяно 247 тис. га або 73% від планового посіву. Також в Україні розпочався посів соняшнику на площі 123 тис. га або 2% до прогнозу.

Як повідомлялось раніше, сходи озимих під врожай поточного маркетингового року знаходяться в стані, що є одним із кращих за останні 5 років.

Міністерство аграрної політики та продовольства України  станом на сьогодні також повідомляє про те, що в країні продовжується підживлення озимих культур на зерно. Так, 15 областей вже закінчили перше підживлення. Загалом, на сьогодні підживлено 7,4 млн га площ або 97% до прогнозу. Зокрема, озима пшениця підживлена на площі 6,3 млн га або 97% від прогнозу. Озиме жито підживлене на площі 111 тис. га або 97% від запланованих до підживлення площ. Майже закінчено підживлення  озимого ячменю, яке зроблене на 987 тис. га або 98% від запланованого. Крім того, озимий ріпак підживлений на площі 1,3 млн га або 98% від запланованих до підживлення площ.

Нагадаємо, що під врожай 2018 року посів ранніх зернових був майже закінчений 7 травня минулого року, коли було засіяно 2,2 млн га або 92% до прогнозованих до посіву площ.