Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Виробництво кукурудзи в світі зросло на 6 млн тонн - USDA

Виробництва кукурудзи в світі зросло на 6 млн. тонн - USDAВ своїх прогнозах Міністерство сільського господарства США (USDA) продовжує бути оптимістичнішим, ніж Міжнародна рада по зерну (IGC). Так, в поточному квітневому звіті з оцінки світового виробництва сільськогосподарської продукції (WASDE) об’єм світового виробництва зернових у 2013/14 МР знову збільшений трохи більше, ніж на 3 млн. тонн порівняно з березневим прогнозом і очікується на рівні майже 1977 млн. тонн.

Зростання, що прогнозується, складається зі зростання світового виробництва фуражних зернових на 3,28 млн. тонн і компенсує невелике на 200 тис. тонн зниження виробництва пшениці. Глобальне постачання пшениці на 2013/14 МР збільшуються на півмільйона тонн в основному за рахунок зниження споживання зернової в Європейському Союзі та Україні.

Світовий імпорт пшениці знижений на 1,7 млн. тонн в основному за рахунок 1,5 млн. тонного зниження імпорту зернової Китаєм. Менші скорочення імпорту очікуються для Бангладеш, Європейського Союзу, Пакистану і Південної Африки, але вони в основному компенсуються збільшенням імпорту Мексикою, Нігерією та Росією.

Світовий експорт пшениці знижуються приблизно на 1,2 млн. тонн, зокрема з півмільйонним зниженням для Австралії, Канади, Індії та України, і з 300 тис. зниженням у Бразилії. Більшість скорочення експорту відображає темпи відвантаження, зареєстрованого на поточну дату, але зниження експорту для Австралії та Канади також пов'язано зі зниженням перспективи імпорту Китаєм.

Щодо України, прогноз виробництва пшениці залишився без змін, на рівні березневих 22,28 млн. тонн, а останні дані з торгівлі вказують на заміну в структурі експорту пшениці кукурудзою. Невелика компенсація скорочення світового експорту відбувається за рахунок збільшення його прогнозів на 1 млн. тонн для Казахстану, що повідомляє про великі залізничні перевезення до Росії і продажі в Іран і Китай.

Світове споживання пшениці знижується на 2,4 млн.т, в основному за рахунок зниження споживання зернової на годування Китаєм, це близько 2 млн. тонн. Перехідні залишки пшениці, згідно з прогнозами збільшуються на 2,9 млн. тонн в основному за рахунок України, США , Європейського Союзу, Австралії та Китаю.

Внутрішня закупівельна ціна для американських фермерів для всіх видів зернової прогнозується на березневому рівні у діапазоні від $6,75 до $6,95 за бушель ($248-$295 за тонну).

Прогнозовані глобальні постачання фуражних зернових збільшені на 3,6 млн. тонн, зі збільшенням виробництва кукурудзи на 6,38 млн. тонн, що набагато перевищує зменшення світового виробництва проса, сорго та ячменю. Перегляд світового виробництва фуражних зернових пов'язаний зі збільшенням виробництва в ряді африканських країн на півдні Сахари, а також збільшення виробництва у країнах–експортерах по 1 млн. тонн у Південній Африці та Росії і на 2 млн.т завдяки опадам у березні та на початку квітня у Бразилії. Прогнози виробництва для Африки збільшені також завдяки опадам, щодо Росії, коректування зроблено на підставі офіційної інформації, також як і зниження прогнозів на 200 тис. тонн для Мексики.

Світове виробництво сорго знижується на 1,1 мільйон тонн, в основному за рахунок зниження в країнах на півдні Сахари, також воно знижується на 400 тис. тонн для Аргентини і збільшується на 300 тис. тонн для Бразилії. Світове виробництво ячменю знижується на 0,8 млн. тонн через Китай. Світове виробництво проса скорочується на 1,7 млн. тонн, більш половини спаду якого приходиться на Індію.

Глобальна торгівля фуражними зерновими збільшується зі зростанням імпорту кукурудзи та сорго. Імпорт кукурудзи збільшився для Європейського Союзу, Алжиру, Ірану, Єгипту і В'єтнаму. Прогноз по імпорту сорго був піднятий для Китаю. Експорт кукурудзи збільшено для Південної Африки, України, Мексики, Росії та В'єтнаму.

Прогноз внутрішніх закупівельних цін для фермерів США на фуражні зернові наступний: ціна на кукурудзу підніметься в середньому на 10 центів зі звуженням діапазону від $4,40 за бушель до $4,80 за бушель ($173-$189 за тонну), у порівнянні з $4,25 до $4,75 за бушель ($167-$187 за тонну) минулого місяця. Прогнозований діапазон ціни для сорго також зріс на 10 центів і прогнозується в діапазоні від $4,15 до $4,55 за бушель ($163-$179 за тонну). Цінові діапазони ячменю і вівсу звужуються на 5 центів і очікуються на рівні від $6,00 до $6,20 за бушель ($276-$285 за тонну), та $3,65 до $3,75 за бушель ($252-$258 за тонну) відповідно.