Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

USDA підвищило прогноз світового врожаю зерна на 16 млн тонн в 2016/17 МР

USDA прогнозує рекордний обсяг виробництва зернових в 2016/17 МР2093 млн тонн світового врожаю прогнозує Міністерство сільського господарства США (USDA) в своєму звіті з оцінки світового виробництва сільськогосподарської продукції (WASDE) в березні. Зокрема пшениці очікується отримати 751 млн тонн. Фуражних зернових 1342 млн тонн, із яких кукурудза, за оцінками експертів складе 78% або 1049 млн тонн.

Поточний прогноз вищезгаданого джерела на 16 млн тонн вищій за його ж оцінки в лютому, але все ще менший за прогноз Міжнародної ради по зерну (IGC), яка прогнозує світовий врожай 2016/17 МР на рівні 2102 млн. тонн.

В поточному звіті обсяг світового виробництва пшениці збільшився на 2,8 млн тонн порівняно з прогнозом в минулому місяці до 751 млн тонн, в основному за рахунок великих врожаїв зернової в Аргентині та Австралії, що більш ніж компенсувало незначне зменшення виробництва в Європейському Союзі. Виробництво пшениці в Австралії в 2016/17 МР прогнозується на 2,0 млн тонн вище ніж в минулому прогнозі до рекордних 35  млн тонн. Також збільшено прогнозований обсяг експорту для Австралії та Аргентини, а експорт Канади знижується із-за низьких темпів. Збільшення обсягів світового імпорту в березневому прогнозі очолила Індія, збільшивши закупки на 1,8 мільйона тонн до 5,5 млн. Це буде найбільший обсяг імпорту пшениці для Індії з 2006/07 МР, так як запаси Індії послідовно знижується з 2012/13 МР. Незважаючи на збільшене глобальне використання, світові запаси пшениці збільшені на 1,3 млн тонн порівняно з лютим до 249,9 млн тонн. Середня внутрішня закупівельна для американських фермерів складає $ 3,85 за бушель або $ 142 за тонну.

Світове виробництво фуражних зернових в поточному прогнозі збільшено на 12,7 млн ​​тонн порівняно з минулим прогнозом до 1342 млн тонн. Збільшені прогнози по виробництву, споживанню, торгівлі і залишкам. Прогнози по виробництву кукурудзи в Бразилії зростають оскільки перші врожаї зернової були рекордно високого рівня. І другій врожай був посаджений швидкими темпами, що сприятиме нормальному розвитку рослин до кінця сезону дощів. Виробництво кукурудзи в Індії підвищується на основі останніх даних державної статистики. Виробництво кукурудзи в Аргентині збільшилося за рахунок покращення стану ранньої кукурудзи і збільшення посівних площ. Різке підвищення врожаю ячменю прогнозується в Австралії на основі оновленої інформації від Австралійського бюро сільського господарства, природних ресурсів і наук (ABARES).

Основні глобальні торговельні зміни для 2016/17 МР в поточному звіті включають збільшення експорту кукурудзи для Бразилії, Аргентини та Південної Африки. Збільшення імпорту кукурудзи для Ірану, і ячменю для Саудівської Аравії і Китаю. Кінцеві залишки кукурудзи також збільшуються до 221 млн тонн, в основному відображаючи зростанняїх в Бразилії, Аргентині, Ірані та Південній Африці.

Прогнозований діапазон внутрішньої закупівельної ціни кукурудзи для Американських фермерів прогнозується в діапазоні від $3,20 до $3,60 за бушель або від $126 до $142 за тонну.