Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

В новому звіті USDA збільшений прогноз світового виробництва зернових

В новому звіті USDA збільшений прогноз світового виробництва зернових2110 млн тонн світового врожаю прогнозує Міністерство сільського господарства (USDA) в квітневому звіті з оцінки світового виробництва сільськогосподарської продукції (WASDE). Поточний прогнозований обсяг вищій за той, що прогнозувався в минулому місяці на 5 млн тонн. Зокрема прогноз по пшениці майже залишився рівним минуломісячному на рівні 732,9 млн тонн порівняно з 733 млн тонн в березні. Прогноз виробництва кукурудзи збільшився на 6 млн тонн з 1101 млн тонн в березні до 1107 млн тонн в квітні. Прогнозується також, що обсяг виробництва фуражних зернових в світі збільшиться з прогнозованих раніше 1372 млн тонн до 1377 млн тонн.

Найбільшу динаміку в квітні демонструють фуражні зернові, для яких прогнозується збільшення виробництва, збільшення торгівлі, зростання використання і незначне підвищення кінцевих залишків відносно минулого місяця. Збільшені прогнози виробництва кукурудзи в Бразилії на базі гарних перспектив другого врожаю зернової. В Аргентині прогноз виробництва кукурудзи підвищеній в зв’язку зі збільшенням посівних площ під зерновою.

Виробництво кукурудзи також підвищується для ЄС, Мексики, Росії та Індонезії.  Для Філіппін і Пакистану прогноз виробництва зернової знижений. Основні зміни у світовій торгівлі фуражними зерновими в  2018/1919 МР включають більш високий прогноз експорту кукурудзи для Бразилії, Аргентини, ЄС та України. І скорочення експорту зернової  для США.  Імпорт кукурудзи підвищується для ЄС та Південної Африки. Світові запаси кукурудзи  також збільшені порівняно з минулим місяцем з 309 до 314 млн тонн. Збільшення запасів прогнозується в основному в Мексиці, Індонезії та Південної Африці, що більше, ніж компенсує зниження запасів зернової во В'єтнамі, Бразилії, Пакистані, Бангладеш і Аргентині.

Внутрішні закупівельні ціни для американських фермерів на пшеницю прогнозуються в середньому на рівні  $5.20 за бушель або $191 за тонну. Середня ціна на кукурудзу очікується на рівні $3.55 за бушель або $138 за тонну. Публікація звіту USDA не викликала значних коливань цін на Чиказький біржі. Котирування ф’ючерсів кукурудзи сьогодні знаходяться на рівні $3,6 за бушель або $142 за тонну і продовжують своє зростання. Котирування ф’ючерсів твердих сортів пшениці знаходяться на рівні $4,27 за бушель або $157 за тонну. Котирування ф’ючерсів м’яких сортів пшениці знаходяться на рівні  $4,59 за бушель або $169 за тонну. Котирування ф’ючерсів пшениці також демонструють позитивну динаміку.