Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Прогноз обсягу світового виробництва знижений на 8 млн тонн

Прогноз обсягу світового виробництва знижений на 8 млн тонн2148 млн тонн складає поточний прогноз виробництва зернових в світі, що на 8 млн тонн нижче попереднього прогнозу але все ще на 6 млн тонн більше підсумків 2018/19МР, які знаходяться на рівні 1142 млн тонн. За даними нового прогнозу зокрема очікується виробництво 763 млн тонн пшениці і 1092 млн тонн кукурудзи.

Варто відзначити, що виробництво кукурудзи прогнозується на 38 млн тонн нижче ніж у минулому маркетинговому році. За прогнозами Міжнародної Ради по Зерну (IGC) зниження світового виробництва очікується за рахунок зниження виробництва пшениці в Європейському союзі, Росії та Канаді. Зменшення виробництва кукурудзи в Китаї та зниження врожаю сорго в США.

Видання Reuters оприлюднило прогнози декількох авторитетних джерел, згідно їх  даних крупний експортер пшениці - Росія може зібрати врожай зернової в розмірі 75,7 млн, що значно менше попереднього  прогнозу який знаходився на рівні 79,5 млн тонн.

Врожай пшениці в Європейському союзі очікується на рівні 148,7 млн, що нижче попереднього прогнозу у 151,2 млн тонн. Зниження очікується в основному у Франції, Німеччині, Великобританії та Польщі. Урожай пшениці Канади був скорочений до 32 млн. тон, що нижче попереднього прогнозу, який складав 33,6 млн. тонн.

Також варто відзначити, що друге авторитетне джерело Міністерство сільського господарства США (USDA) також знизило прогноз обсягу виробництва зернових в світі порівняно з прогнозом минулого місяця. Так, згідно поточного прогнозу, світове виробництво очікується на рівні 2167 млн тонн. Зокрема 771 млн тонн пшениці і 1105 млн тонн кукурудзи.