Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

В Україні не вистачає елеваторних потужностей

В Україні не вистачає елеваторних потужностейБіля 46 мільйонів тонн одночасного зберігання нараховують на сьогодні елеваторні потужності в Україні, де знаходиться 1100 діючих елеваторів - таку інформацію поширило видання АПК-інформ. При 100% заповненні елеваторів їх потужностей вистачить що зберігати трохи більше половини врожаю зерновий й олійних культур. 

Експерти дають суперечливі прогнози щодо експорту зернових в Україні

Експерти дають суперечливі прогнози щодо експорту зернових в УкраїніВ 39,9 млн тонн оцінюють експерти "АПК-інформ" експортний потенціал України в поточному маркетинговому році. Основними причинами зниження експортного потенціалу, окрім несуттєвого скорочення виробництва, вони бачать у скороченні перехідних залишків зернових за підсумками 2016/17МР. За їх оцінками перехідні залишки знизились до 4,7 млн. тонн порівняно з 7,1 млн. тонн у попередньому сезоні.

Україна – нова світова житниця?

Україна – нова світова житниця?Січневий номер квебекського журналу "Le Coopérateur agricole" (переклад з французької - "Сільськогосподарський кооператор") був присвячений висвітленню розвитку кооперативного руху в сільському господарстві України. Зокрема, в статті говориться про початок діяльності Канадського зернового проекту, описується життя й діяльність українських фермерів, а також їх колег-французів, які працюють в Україні, великого аграрного бізнесу та профільних українських асоціацій. Це перша подібна публікація про аграрну Україну й с/г кооперацію в канадській пресі.

Замість 30 млн.т Україна зможе експортувати 24 млн.т зерна - АПК Інформ

Замість 30 млн.т Україна зможе експортувати 24 млн.т зерна - АПК ІнформЗа розрахунками Інформаційної агенції "АПК-Інформ", які було презентовано учасникам IV Українського зернового конгресу 24 жовтня, обсяг експорту українського зерна в 2013/14 маркетинговому році може скласти лише 24 млн. тонн замість необхідних 30 млн. тонн. На думку експертів для цього песимістичного прогнозу є цілий ряд суб'єктивних й об'єктивних причин, пов'язаних з кон'юнктурою ринку й інфраструктурними проблемами, з якими стикаються експортери й виробники.

УЗА звернулась з проханням відтермінувати введення квот на експорт зерна й збільшити їх розмір

Українська Зернова Асоціація (об'єднує понад 50 зернотрейдерів, зерновиробників й профільних асоціації, існує з 1998 року) звернулась в відкритому листі до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з приводу запланованого введення режиму квотування експорту зернових з України.