Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Агрохолдинги скорочують земельний банк

Агрохолдинги скорочують земельний банкВ аграрному секторі України спостерігається нова тенденція скорочення земельного банку агрохолдингів. Після семирічного  зростання земельний банк агрохолдингів скоротився на 190 тис. га та склав 5,85 млн га. Такі результати щорічного дослідження "Найбільші агрохолдинги України".

Корпорація "Агро-Союз" залучила 40 млн. доларів США інвестицій

1 червня 2010 року компанія з управління приватними фондами прямого інвестування "Horizon Capital" та агропромислова корпорація "Агро-Союз" оголосили про купівлю-продаж неконтрольного пакету акцій копорації за 40 млн. доларів США.

Річковий флот Нібулона збільшився на 4 судна

16 квітня 2010 року в місті Миколаєві СП "Нібулон" та суднобудівний завод "Вадан Ярдс Океан" спустили на воду 4 несамохідні судна змішаного ("річка-море") плавання, які можуть одночасно перевозити 18 тисяч тон зерна.

Канадська Viterra виходить на зерновий ринок України

16 листопада в Києві відбулась презентація канадської компанії Viterra (Вітерра), яка заявила про свій вхід на український зерновий ринок. Виконавчий директор Майо Шмідт зазначив, що компанія Вітерра планує розвивати в Україні аграрний бізнес, переробку зерна та олійних культур, купувати й будувати елеватори, портові термінали, торгувати українським зерном на світових ринках, повідомляє Українська аграрна конфедерація.

На Одещині відкрили ще один зерновий термінал

Згідно повідомлення інформаційного видавництва "Ехо", вчора, 15 вересня 2009 року, в акваторії Аджаликського лиману порту "Південний" було відкрито зерновий термінал з перевальною потужністю 2 млн. тонн в рік, власником якого є компанія "Боріваж".