Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Американська компанія будуватиме зерновий термінал під Одесою

За офіційним повідомленням CHS Inc., компанія розпочала інвестувати в будівництво зернового терміналу неподалік Одеси. Партнером та співвласником виступила вітчизняна одеська копанія "GN Terminals". Очікуваний оборот терміналу становитиме 2 мільйони тонн в рік.

"Інвестиції в Чорноморському басейні сприяють завоюванню нашою компанією лідерських позицій на ринку постачання зерна як свого так і з інших країн" - заявив Клаудіо Скарозза, генеральний директор CHS в Європі.

CHS Inc. буде управляти своїм українським активом з європейського офісу, який знаходиться в Женеві. Свою діяльність в Україні компанія почала у 2008 році з трейдингу зерновими.

CHS Inc. - компанія, яка працює в енергетичній, продовольчій та зерновій галузі і володіє фермами, господарствами, кооперативами та акціями по всій території США. CHS займається постачанням енергетичних ресурсів, добрив для рослин, зерна, кормів для ВРХ, продуктів харчування та інгредієнтів, а також працює в галузях страхування, фінансів та управління ризиками.

Компанія управляє заводами з переробки нафти, нафтопроводами, під брендом Cenex® продає паливно-мастильні матеріали, пропан та відновлювальні енергетичні продукти. CHS котується на біржі NASDAQ.