Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Корпорація "Агро-Союз" залучила 40 млн. доларів США інвестицій

1 червня 2010 року компанія з управління приватними фондами прямого інвестування "Horizon Capital" та агропромислова корпорація "Агро-Союз" оголосили про купівлю-продаж неконтрольного пакету акцій копорації за 40 млн. доларів США.

"Horizon Capital" з 1995 року здійснює діяльність на території України, Молдови та Білорусі. Компанія інвестує від $15 млн. до $40 млн. у приватні компанії із середнім рівнем капіталізації, в яких додатково залучені кошти, передові методи ведення бізнесу, підбір менеджерських кадрів та розробка фінансової системи забезпечують основу для значного збільшення вартості капіталу.

Дана інвестиція «Horizon Capital» є для компанії першою від початку фінансової кризи і другою інвестицією створеного у 2008 році фонду Emerging Europe Growth Fund II (EEGF II) у розмірі $390 мільйонів.

За інформацією корпорації "Агро-Союз" залучення інвестицій здійснене задля реалізації стратегічних планів компанії, зокрема:

  • розвитку найефективніших і стабільних напрямів агропромислового виробництва і збільшення частки ринку високоякісних продуктів харчування;
  • завершення реструктуризації кредитного портфелю;
  • отримання доступу до фінансових ресурсів для реалізації планів розвитку.

На думку Наталії Яресько, співкеруючого партнера компанії "Horizon Capital" - "Агро-Союз" вирізняється як один із лідерів українських сільськогосподарських підприємств завдяки своїй схильності до вдосконалення сучасних сільськогосподарських технологій на українському ринку. Ми раді надати підтримку нашим новим партнерам і будемо підтримувати компанію в її бажанні допомогти Україні повністю реалізувати потенціал її сільськогосподарського сектору".