Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Мораторій на продаж сільськогосподарських земель подовжено до 1 січня 2020 року

Інформація про нормативну грошову оцінку 1 га ріллі та перелогів станом на 01.01.2018 (Джерело: Держгеокадастр України)Верховна рада України в десятий раз подовжила дію мораторію, що дозволяє власнику земельного паю здавати його в оренду або передавати у спадок, але забороняє офіційно продавати земельну ділянку або передавати пай в заставу чи вносити його до статутних капіталів господарських товариств.

Мораторій на продаж сільськогосподарських земель продовжено до 2018 року

Мораторій на продаж сільськогосподарських земель продовжено до 2018 рокуВерховна Рада України продовжила діючий в Україні з 2001 року мораторій на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення до 2018 року. Депутатами був прийнятий законопроект №5123-1 про продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель до 1 січня 2018 року.

Мораторій на продаж сільськогосподарських земель діятиме до 2017 року

Мораторій на продаж сільськогосподарських земель діятиме до 01 січня 2017 року10 листопада Верховна Рада прийняла за основу і в цілому проект Закону України №3404 "Про внесення змін до розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель", реєстр. Таким чином, мораторій продовжено на один рік – до 1 січня 2017 року.

Мораторій на продаж землі продовжено на два роки

Після довгих спроб визначити майбутнє ринку землі, сьогодні, 20 листопада 2012 року, Верховна Рада знову продовжила дію мораторію на купівлю-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Цього разу мораторії було продовжено відразу на два роки - до 1 січня 2016 року.

Іноземці зможуть купувати землю

Окрім інших питань, на засіданні Верховної Ради 2 жовтня 2012 депутати розглядали два проекти законів про внесення змін до Земельного кодексу України. Перший щодо набуття права власності на землю, у тому числі іноземцями, другий - щодо терміну на продаж земельних ділянок (або іншими словами - продовження терміни дії мораторію на купівлю-продаж землі).