Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Мораторій на продаж сільськогосподарських земель продовжено до 2018 року

Мораторій на продаж сільськогосподарських земель продовжено до 2018 рокуВерховна Рада України продовжила діючий в Україні з 2001 року мораторій на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення до 2018 року. Депутатами був прийнятий законопроект №5123-1 про продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель до 1 січня 2018 року.


Discuss this article

Мораторій на продаж сільськогосподарських земель діятиме до 2017 року

Мораторій на продаж сільськогосподарських земель діятиме до 01 січня 2017 року10 листопада Верховна Рада прийняла за основу і в цілому проект Закону України №3404 "Про внесення змін до розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель", реєстр. Таким чином, мораторій продовжено на один рік – до 1 січня 2017 року.


Discuss this article

Мораторій на продаж землі продовжено на два роки

Після довгих спроб визначити майбутнє ринку землі, сьогодні, 20 листопада 2012 року, Верховна Рада знову продовжила дію мораторію на купівлю-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Цього разу мораторії було продовжено відразу на два роки - до 1 січня 2016 року.


Discuss this article

Іноземці зможуть купувати землю

Окрім інших питань, на засіданні Верховної Ради 2 жовтня 2012 депутати розглядали два проекти законів про внесення змін до Земельного кодексу України. Перший щодо набуття права власності на землю, у тому числі іноземцями, другий - щодо терміну на продаж земельних ділянок (або іншими словами - продовження терміни дії мораторію на купівлю-продаж землі).


Discuss this article

Мораторій на продаж землі буде продовжено

Вчора, 17 листопада, в Верховні Раді було розглянуто три законопроекти про ринок земель, ініційованих Кабінетом Міністрів, народними депутатами Григорій Смітюх і Олег Ляшко. Під час дискусії більшість депутатів висловилось проти бистрого відкриття ринку земель й пропонували провести додаткові обговорення проекту закону з зацікавленими сторонами й громадськістю.


Discuss this article