Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Про кооператив Зерно-БУНК

лого СОК Зерно-БУНКСільськогосподарський обслуговуючий кооператив "Зерно-БУНК" (м.Бобринець, ЄДРПОУ 40104615) створений 5 листопада 2015 року в місті Бобринець Кіровоградської області. Станом на квітень 2018 року в кооператив об’єднує 30 зерновиробників, які загалом обробляють 16000 га ріллі.

 

Мета створення кооперативу

Об’єднання юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців виробників сільськогосподарської продукції Бобринецького, Компаніївського, Устинівського і Новоукраїнського районів Кіровоградської області для зменшення витрат і збільшення доходів членів кооперативу під час впровадження ними сільськогосподарської діяльності та на захист їх економічних та соціальних інтересів.

Напрямки діяльності

У своїй діяльності кооператив керується основними кооперативними принципами. Вступ і вихід є виключно добровільним, прибуток кооперативу розподіляється пропорційно до індивідуальної участі у господарській діяльності. Для користування послугами кожен член укладає договір.

Рішення щодо управління приймаються спільно на Загальних зборах кооперативу за принципом «один член - один голос», а також обраним Правлінням.

Через участь в кооперативі, фермерські господарства зможуть:

  • Спільно закупати матеріально-технічні ресурси для зерновиробників – членів кооперативу з метою зниження ціни за рахунок формування великих партій товару;
  • Спільно побудувати зерно-перевантажувальний пункт на станції Бобринець для збільшення прибутковості виробників сільськогосподарської продукції - членів кооперативу, за рахунок відвантаження великих партій залізничним транспортом;
  • Здійснювати спільний продаж зернових з метою отримання кращої ціни за рахунок формування великих партій.

 

Отримати більше інформації та написати заяву на вступ в кооператив можна за адресою:

вул. Незалежності, 80, офіс 103, м. Бобринець, Кіровоградська область, 27200
Телефони: +38 (05257) 34198; +38 (098) 0878308
Ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.