Про кооператив Зерно-БУНК

лого СОК Зерно-БУНКСільськогосподарський обслуговуючий кооператив "Зерно-БУНК" (м.Бобринець, ЄДРПОУ 40104615) створений 5 листопада 2015 року в місті Бобринець Кіровоградської області. Станом на квітень 2018 року в кооператив об’єднує 30 зерновиробників, які загалом обробляють 16000 га ріллі.

 

Мета створення кооперативу

Об’єднання юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців виробників сільськогосподарської продукції Бобринецького, Компаніївського, Устинівського і Новоукраїнського районів Кіровоградської області для зменшення витрат і збільшення доходів членів кооперативу під час впровадження ними сільськогосподарської діяльності та на захист їх економічних та соціальних інтересів.

Напрямки діяльності

У своїй діяльності кооператив керується основними кооперативними принципами. Вступ і вихід є виключно добровільним, прибуток кооперативу розподіляється пропорційно до індивідуальної участі у господарській діяльності. Для користування послугами кожен член укладає договір.

Рішення щодо управління приймаються спільно на Загальних зборах кооперативу за принципом «один член - один голос», а також обраним Правлінням.

Через участь в кооперативі, фермерські господарства зможуть:

 

Отримати більше інформації та написати заяву на вступ в кооператив можна за адресою:

вул. Незалежності, 80, офіс 103, м. Бобринець, Кіровоградська область, 27200
Телефони: +38 (05257) 34198; +38 (098) 0878308
Ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будь-яке копіювання, повне або часткове використання матеріалів сайту друкованими виданнями, можливе тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
Використання матеріалів в Інтернет-виданнях дозволяється тільки за умови публікації гіперпосилання на сайт www.zerno.org.ua, відкритого для індексування пошуковими роботами.
© 2011-2020 Зерно.org.ua Усі права захищені

Створено за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Міністерство міжнародних справ Канади.
Project undertaken with the financial support of the Government of Canada provided through Global Affairs Canada.
Projet réalisé avec l'appui financier du gouvernement du Canada accordé par l'entremise d'Affaires mondiales Canada.