Про кооператив Зерновий

zernovyi logoСільськогосподарський обслуговуючий кооператив "Зерновий" (смт.Васильківка, ЄДРПОУ 38962028) було створено в жовтні 2013 року. Станом на червень 2019 року СОК "Зерновий" об'єднує 78 зернових господарств Васильківського, Межівського, Синельниківського, Петропавлівського й Покровського районів Дніпропетровщини, які загалом обробляють понад 30000 га ріллі.

 

Мета створення кооперативу

Кооператив утворюється шляхом об’єднання фізичних та/або юридичних осіб - виробників сільськогосподарської продукції для зберігання, переробки зернових і олійних культур, а також по наданню послуг для їх виробництва, спрямованого на зменшення витрат та/або збільшення доходів членів цього кооперативу під час провадження ними сільськогосподарської діяльності та на захист їх економічних інтересів.

Напрямки діяльності

У своїй діяльності кооператив керується основними кооперативними принципами. Вступ і вихід є виключно добровільним, прибуток кооперативу розподіляється пропорційно до індивідуальної участі у господарській діяльності. Для користування послугами кожен член укладає договір.

Рішення щодо управління приймаються спільно на Загальних зборах кооперативу за принципом «один член - один голос», а також обраним Правлінням.

Через участь в кооперативі, фермерські господарства зможуть:

 

Отримати більше інформації та написати заяву на вступ в кооператив можна за адресою:
52600, Дніпропетровська обл., Васильківський рн,
смт. Васильківка, вул. Будівельників, 60а
Телефон: (067) 197 4622
Ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будь-яке копіювання, повне або часткове використання матеріалів сайту друкованими виданнями, можливе тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
Використання матеріалів в Інтернет-виданнях дозволяється тільки за умови публікації гіперпосилання на сайт www.zerno.org.ua, відкритого для індексування пошуковими роботами.
© 2011-2020 Зерно.org.ua Усі права захищені

Створено за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Міністерство міжнародних справ Канади.
Project undertaken with the financial support of the Government of Canada provided through Global Affairs Canada.
Projet réalisé avec l'appui financier du gouvernement du Canada accordé par l'entremise d'Affaires mondiales Canada.