Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Застереження щодо використання інформації

Даний сайт (веб-ресурс) www.zerno.org.ua містить матеріали та дослідження, ринкові новини, а також іншу некомерційну інформацію щодо ринку зерна опубліковану у 2008-2010 роках на сайті www.cugp.com.ua у рамках роботи проекту технічної допомоги "Якість зерна та системи кредитування сільського господарства в Україні - фаза ІІ" (Канадсько-український зерновий проект). Канадсько-український зерновий проект виконувався за фінансової підтримки Канадської агенції міжнародного розвитку (CIDA) та впроваджувався компанією CanEd International Inc.

У червні 2011 року за сприянням й підтримки CIDA було організовано переніс інформації (статей, новин й файлів) з сайту www.cugp.com.ua на нову адресу www.zerno.org.ua. Крім цього, надавалась технічна підтримка й продовжувалось змістовне наповнення (оновлення) даного веб-ресурсу з метою його передачі новому канадському проекту технічної допомоги в зернові галузі - Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні (скорочено - Канадський кооперативний зерновий проект), початкова фаза якого розпочалась в квітні 2013 року. Подальший розвиток сайту www.zerno.org.ua відбувається в рамках роботи Канадського кооперативного зернового проекту.

Даний сайт (веб-ресурс) www.zerno.org.ua містить посилання на інші інформаційні ресурси (сайти), які, однак, не повинні розглядатися як схвалені чи рекомендовані Урядом Канади, Міністерством закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD) чи будь-якою іншою особою або організацією, названою на цьому сайті.

За жодних обставин Уряд Канади, DFATD чи будь-яка інша особа або організація, названа на цьому сайті, не беруть на себе жодних зобов'язань та відповідальності за будь-які помилки або неточності в інформації розміщеної на цьому сайті, а також не нестимуть відповідальності перед будь-якою стороною за будь-які наслідки використання цієї інформації.

Основна мова сайту - українська. Переклад на інші мови виконується автоматично сервісом Google Translate за принципом "статистичного машинного перекладу". Такий переклад не може розглядатися як точний або офіційний й надається лише для передачі загального сенсу змісту сайту www.zerno.org.ua на інших мовах.

Використовуючи автоматичний переклад користувач усвідомлює можливість некоректного перекладу, а також погоджується самостійно оцінювати його якість й відповідність.