Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

ТЕМА: Безприбутковий кооператив принцип створення?

Безприбутковий кооператив принцип створення? 4 років 7 місяцыв тому #3

  • Безприбутковий кооператив.
  • Безприбутковий кооператив. аватар
Доброго дня! поясніть будь ласка що означає "створення на базі сільських рад"? Тобто якщо я із 2-3 сусідами вирішу створити такий кооператив для заготівлі ,наприклад, овочів мені треба це реєструвати як кооператив СР і хто туди буде входити?

Безприбутковий кооператив принцип створення? 4 років 6 місяцыв тому #4

  • dminz
  • dminz аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Дописи: 3
  • Репутація: 0
Доброго дня!

Напевно Ви маєте на увазі новину "Безприбуткові кооперативи замінять Укоопспілку?" (www.zerno.org.ua/39/255), яка була опублікована 8 серпня 2011 на цьому сайті.

Не можемо коментувати заяви зроблені колишнім міністром аграрної політики, але з точки зору законодавства повідомляємо наступне:
1. Для створення кооперативу необхідно щонайменш 3 особи, що встановлюється статтею 7. "Порядок створення кооперативу" Закону Про кооперацію (zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1087-15).
2. Після створення сільськогосподарський обслуговуючий кооператив може отримати статус неприбуткового посилаючись на Статтю 9. "Особливості господарської діяльності сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу" Закону Про сільськогосподарську кооперацію (zakon4.rada.gov.ua/laws/show/469/97-вр)
3. Засновниками та членами сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу можуть бути виробники сільськогосподарської продукції - юридичні та/або фізичні особи, які зробили вступний і пайовий внески у розмірах, визначених загальними зборами кооперативу, дотримуються вимог статуту, мають право ухвального голосу та беруть участь у господарській діяльності кооперативу (п 1. статті 6 Закону Про сільськогосподарську кооперацію).

До Вашого відома, детальну інформацію щодо законодавства містить "Науково-практичний коментар до Закону України "Про сільськогосподарську кооперацію" та суміжних правових актів", який можна завантажити з цього сайту за посиланням: www.zerno.org.ua/download/file/113
Останнє редагування: 4 років 6 місяцыв тому від dminz.
Час відкриття сторінки: 0.143 секунд