Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Події

Подія 

Назва:
BioFach 2013
Коли:
13.02.2013 - 16.02.2013
Де:
Nurnberg Messe - Nurnberg
Категорія:
виставки

Опис

Найвідоміша й найбільша в світі виставка органічного виробництва та органічної продукції BioFach 2013
пройде з 13 по 16 лютого 2013 року в місці Нюрнберг, Німеччина.

Виставка BioFach (БіоФах) проводяться під патронажем Міжнародної федерації руху органічного сільського господарства IFOAM. Всю харчову продукцію, представлену на виставці BioFach (БіоФах), є сертифіковано згідно з вимогами ЄС або директивами IFOAM.

Цього року відбудуться 24-а виставка. На BioFach (БіоФах) представлені екологічно чисті (органічні): продукти харчування, сировина, м'ясо та м'ясні продукти, ковбаси, риба, морепродукти, молочні продукти, овочі та фрукти, вироби з борошна і тіста, хлібобулочні і кондитерські вироби, глибокозаморожені продукти, напої, спеції і смакові добавки, сільськогосподарські продукти, корм для домашніх тварин, побутові товари, чистячи засоби, текстильні вироби, взуття, шкіряні вироби, косметика, декоративна косметика по догляду за тілом, гігієнічні товари, товари для дітей, парфумерія, ліки, велнес, декоративне облаштування приміщень, подарункові вироби, аксесуари моди, декоративно-прикладне мистецтво, іграшки, книги, сервіс, дослідження та розробки

Додатково на виставці BioFach (БіоФах) проводиться багато різноманітних конгресів та форумів з розкладом проведення яких можна ознайомитися на сайті організаторів.

В роботі попередньої виставки BioFach 2012 прийняло участь 2420 компаній з 83 країн, виставку відвідало 40315 осіб.

Місце

Місце:
Nurnberg Messe   -   Веб-сторінка
Вулиця:
Messezentrum
Індекс:
90471
Місто:
Nurnberg
Країна:
Країна: ge

Опис

Виставковий центр в німецькому місті Нюрнберг було відкриту у 1974 році. З початку центр мав 60 тис. м2 виставкової площі. У 2007 площу було розширено до 160 тис. м2. Центр NurnbergMesse входить до 15 найбільших виставок у світі.