Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Події

Подія 

Назва:
Агрофорум 2012
Коли:
06.11.2012 - 09.11.2012
Де:
МВЦ - Україна
Категорія:
виставки

Опис

IX Міжнародна агропромислова виставка "АГРОФОРУМ 2012"

Організатор: ТОВ "Міжнародний виставковий центр" за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Щорічно, починаючи з 2004 року, на території Міжнародного виставкового центру проводиться Міжнародна агропромислова виставка "АГРОФОРУМ".

Основні тематичні розділи агровиставки - вітчизняна та іноземна сільськогосподарська техніка великої, середньої та малої потужності, обладнання та запасні частини; меліоративна та дощувальна техніка, системи крапельного зрошення; обладнання для післязбиральної обробки зерна, сепаратори, зерносушарки; сучасні технології вирощування сільськогосподарських культур; обладнання для переробки сільськогосподарської продукції; насіння і системи насінництва, садівництво; агрохімія; ветеринарна медицина; технології та устаткування для кормовиробництва, корми, кормові добавки та раціони харчування тварин і птахів; агроекологія та енерго-і ресурсозберігаючі технології.

Деталі - на сторінці виставки.

Місце

Місце:
МВЦ   -   Веб-сторінка
Вулиця:
Броварський пр-т, 15
Індекс:
02660
Місто:
Україна
Країна:
Країна: ua

Опис

Міжнародний виставковий центр (МВЦ) - сучасний комплекс, відкритий у жовтні 2002 року, для організації міжнародних виставкових форумів, конгресів, презентацій та культурно-художніх шоу.

Загальна площа комплексу - 58000 кв.м. Загальна площа виставкових залів - 28018 кв.м. (1-й зал 10564 кв.м., 2-й зал 6600 кв.м., 3-й зал 10854 кв.м.).

МВЦ це:

  • шістнадцять вхідних груп і п'ятнадцять в'їзних (для доставки крупногабаритних вантажів прямо до павільйону), висота стелі в центральній частині залів від 14 до 24 метрів, в бокових частинах залів від 8 до 9,5 метрів;
  • сучасна система вентиляції та кондиціювання, великі складські приміщення, можливість для заїзду вантажного транспорту;
  • пошта, телефон, Інтернет, сервісний центр, послуги банку, конференц зали, прес-центр, ресторани, кафе, буфети;
  • офісні приміщення, гардероби, туалети, автопаркінги, зручна транспортна розв'язка.