Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Події

Подія 

Назва:
Фрукти. Овочі. Логістика 2014
Коли:
11.02.2014 - 13.02.2014
Де:
КиївЕкспоПлаза - Київ
Категорія:
виставки

Опис

"Виставка Фрукти. Овочі. Логістика 2014" - це виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.

Організатор: "Київський міжнародний контрактовий ярмарок"

Партнери: Українська аграрна конфедерація, Український клуб Аграрного бізнесу, Асоціація підприємств "Овочі України", Українська Асоціація виробників картоплі, IFWexpo (Німеччина).

Спеціалізовані експозиції виставки Фрукти. Овочі. Логістика 2014:

  • Сільгосптехніка
  • Промисловий сад
  • Обладнання
  • Логістика
  • Технології
  • Агроекономіка та управління сільгоспвиробництвом
  • Інформаційні технології та агросервіс

Програма заходів виставки включає в себе такі тематики, як є сучасні технології вирощування овочевих культур у закритому та відкритому грунті, автоматизація систем управління технологічного процесу у теплицях, закладка промислового саду та системи інтегрованого захисту саду, методи визначення вірусних захворювань та профілактична робота з попередження захворювань, організація зберігання та переробки овочів та фруктів.

Місце

Місце:
КиївЕкспоПлаза   -   Веб-сторінка
Вулиця:
Салютна 2-Б
Індекс:
04111
Місто:
Київ
Країна:
Країна: ua

Опис

"КиївЕкспоПлаза" - сучасний виставковий і конгрес центр України, в якому щорічно проходить більш ніж 100 національних і міжнародних виставок, а також понад 700 конференцій. Щорічно у виставках беруть участь більше 8 000 компаній (у тому числі 1 500 іноземних) з 59 країн світу. Виставки відвідують більше 600 тисяч людей.

Загальна проща виставкового комплексу "КиївЕкспоПлаза" складає 81 тис. м2. До комплексу входять три виставкових павільйонів площею 28 тис. м2.  10 аудиторій конференц-залів мають загальну місткість в 1000 осіб (максимальна місткість однієї зали - 550 осіб).