Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Події

Подія 

Назва:
Розвиток спроможності організацій виробників сільськогосподарської продукції (3 тур)
Коли:
17.12.2012 - 17.01.2013
Категорія:
гранти

Опис

Проект АгроІнвест Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує конкурс грантів (третій тур) на реалізацію грантової програми, спрямованої на розвиток ланцюгів доданої вартості організацій виробників сільськогосподарської продукції.

Гранти будуть надаватися і реалізовуватися відповідно до нормативних документів Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та уряду США, що регулюють надання грантів в рамках контрактів, а також згідно з внутрішніми політиками управління грантами, прийнятими в проекті АгроІнвест.

Загальною метою цієї грантової програми є розвиток спроможності організацій виробників з надання послуг своїм членам у забезпеченні доданої вартості сільськогосподарської продукції та покращення доступу до каналів її збуту.

Кожен грант буде надаватися в розмірі до 200 тис. гривень. Внесок проекту АгроІнвест буде складати не більше 25% від загальної суми бюджету запропонованого проекту.

Період реалізації проекту – до 2 років, починаючи орієнтовно з березня 2013 року.

Пакет документів для подання заявки на одержання гранту слід надати в офіс проекту USAID АгроІнвест не пізніше 17:00, 17 січня 2013 року.

З детальним описом грантової програми, вимогами до одержувачів гранту, інструкціями щодо підготовки та подання заявки на одержання гранту та формами документів можна ознайомитись на сайті Проекту АгроІнвест.