Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Події

Подія 

Назва:
ІV Український зерновий конгрес
Коли:
23.10.2013 - 24.10.2013
Де:
Fairmont Grand Hotel Kyiv - Київ
Категорія:
конференції

Опис

22-24 жовтня 2013 року в Києві в готелі Fairmont Grand Hotel відбудеться ІV Український зерновий конгрес . На Конгресі будуть розглянуті найбільш актуальні питання функціонування світового та українського зернових ринків; дано оцінки факторів, що визначає умови ефективної зернової торгівлі в Чорноморському регіоні; позначені орієнтири розвитку зернового сектора України на середньо -та довгострокову перспективу.

У роботі ІV Українського зернового конгресу візьмуть участь близько 300 делегатів з багатьох країн світу, серед яких представники держструктур і міжнародних організацій, виробники, переробники, експортери та імпортери, а також провідні світові експерти ринку зерна, аналітики та науковці.

Організатори конгресу: Всеукраїнське громадське об'єднання "Українська зернова асоціація" та інформаційно -аналітичне агентство "АПК-Інформ".

За підтримки: Адміністрації президента України , Міністерства аграрної політики та продовольства України , Міністерства економічного розвитку і торгівлі України , Міжнародної асоціації торгівлі зерном і кормами (GAFTA) , Європейського банку реконструкції та розвитку (EBRD), Української аграрної конфедерації ( UAK ), Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO) , Українсько-американської ділової ради (USUBC) , Проекту USAID АгроІнвест, Європейської бізнес-асоціації (EBA) , Американської торговельної палати в Україні (ACC).

Мови конгресу : українська, російська , англійська.

Програма ІV Українського зернового конгресу доступна на сайті "АПК-Інформ".

Місце

Місце:
Fairmont Grand Hotel Kyiv   -   Веб-сторінка
Вулиця:
вул. Набережно-Хрещатицька, 1
Індекс:
04070
Місто:
Київ
Країна:
Країна: ua

Опис

Fairmont Grand Hotel Kyiv відкрився навесні 2012 року. У готелі 258 номерів, у тому числі 54 номери категорії люкс.

В готелі обладнано понад 1300 м2 конференц-залів, включаючи бальну залу площею 460 м2.

Готель розташовано в історичному центрі Києва - на Подолі, зі зручним траспортним сполученням.