Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Події

Подія 

Назва:
Органічна переробка і збут
Коли:
02.11.2012
Де:
МВЦ - Україна
Категорія:
конференції

Опис

IV спеціалізована міжнародна конференція
Органічна переробка та збут. Київ 2012
02 листопада 2012 року

До участі запрошуються сімейні господарства, і великі виробники, магазини органічної продукції, неурядові організації та науковці, які бажають навчитися чомусь новому, дізнатися про тенденції галузі та знайти практичні рішення, які допоможуть у заснуванні нового бізнесу або покращать вже існуючий. В якості доповідачів на міжнародну конференцію "Органічна переробка та збут. Київ 2012" запрошено експертів із Нідерландів, Німеччини, Франції, Чеської республіки та України, які поділяться своїм досвідом та знаннями з органічної переробки та збуту, ілюструючи їх яскравими успішними прикладами. Крім того, своїм досвідом поділяться і вітчизняні переробні підприємства.

Організатори: Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія), Асоціація виробників органічної продукції "БІОЛан Україна", Посольство Королівства Нідерландів в Україні, Міжнародна виставка-партнер World Food, за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Швейцарської Конфедерації та партнерства сертифікаційного органу "Органік стандарт".

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, 3-й павільйон, конференц-зал №14.

Участь є безкоштовною. Попередня реєстрація є обов’язковою.

Програма є умови реєстрації доступні за посиланням.

Місце

Місце:
МВЦ   -   Веб-сторінка
Вулиця:
Броварський пр-т, 15
Індекс:
02660
Місто:
Україна
Країна:
Країна: ua

Опис

Міжнародний виставковий центр (МВЦ) - сучасний комплекс, відкритий у жовтні 2002 року, для організації міжнародних виставкових форумів, конгресів, презентацій та культурно-художніх шоу.

Загальна площа комплексу - 58000 кв.м. Загальна площа виставкових залів - 28018 кв.м. (1-й зал 10564 кв.м., 2-й зал 6600 кв.м., 3-й зал 10854 кв.м.).

МВЦ це:

  • шістнадцять вхідних груп і п'ятнадцять в'їзних (для доставки крупногабаритних вантажів прямо до павільйону), висота стелі в центральній частині залів від 14 до 24 метрів, в бокових частинах залів від 8 до 9,5 метрів;
  • сучасна система вентиляції та кондиціювання, великі складські приміщення, можливість для заїзду вантажного транспорту;
  • пошта, телефон, Інтернет, сервісний центр, послуги банку, конференц зали, прес-центр, ресторани, кафе, буфети;
  • офісні приміщення, гардероби, туалети, автопаркінги, зручна транспортна розв'язка.