Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Веб-посилання на офіційні сайти агрохолдингів (вертикально інтегрованих компанії) - найбільших в Україні орендаторів землі, виробників зерна, іншої сільгосппродукції та продуктів її переробки. Сайти розміщені в порядку зменшення земельного банку відповідного холдингу.

Міжнародні та регіональні товарні біржі. Wikipedia: перелік товарних бірж (на англійській мові).

Офіційні веб-сайти асоціації й громадських об'єднань с/г виробників, харчової промисловості, торгівлі, органів самоуправління тощо в галузі сільського господарства.

Перелік офіційних веб-сайтів український банків, які активно кредитують сільське господарство. Посилання розміщенні по абсолютному обсягу кредитів наданих АПК за 2008 рік.

Посилання на офіційні веб-сайти міжнародних організації, які пов'язані з зерновим ринком.

Посилання на офіційні сайти лізингових компанії, які надають у користування сільськогосподарську техніку та устаткування для аграріїв на умовах фінансового лізингу.

Згідно з Конституцією до складу України входять Автономна Республіка Крим, міста Київ та Севастополь та 24 області. В цьому розділі знаходяться веб-посилання на офіційні сайти 24 обласних державних адміністрації (ОДА). Сайти облдержадміністрацій розміщені в порядку зменшення валового збору зернових, зернобобових та насіння соняшнику у 2008 році у відповідні області.

Веб-сайти територіальних органів Державної інспекції сільського господарства України (Держсільгоспінспекції України), які в результаті адміністративної реформи 2011 року об'єднали функції державних хлібних, насіннєвих і земельних інспекції, сортодослідних та інших служб в областях.

Посилання на сайти іноземних компаній, які імпортують зернові для переробки та реалізації. Закупівля зернових переважно проводиться через тендери.