Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Вакансія головного інженера елеватора

16 вересня 2016, 10:00

ТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту), оголошує конкурс на посаду головного інженера елеватора в смт. Васильківка Дніпропетровської області.

Головний інженер елеватору є першим заступником Генерального директора. Він / вона відповідає за загальне функціонування кооперативного елеватору в смт Васильківка Дніпропетровської області (посада передбачає переїзд до Васильківки). Несе відповідальність за належний прийом, доробку, зберігання і відвантаження зерна, що належить  членам кооперативу «Зерновий».  Забезпечує якісну оцінку кількості і якості зерна для  отримання найвищої ринкової вартості при продажу його ТОВ «Першим кооперативним елеватором» для кооперативу «Зерновий». Забезпечує експлуатацію і технічне обслуговування кооперативного елеватору в цілому. Підтримує дотримання чинних законів і правил з охорони праці, охорони навколишнього середовища.

Детальніше: Вакансія головного інженера елеватора

Вакансія начальника зернової лабораторії

06 липня 2016, 10:00

ТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту), оголошує конкурс на посаду начальника лабораторії зернового елеватору в смт. Васильківка Дніпропетровської області.

Основні обов'язки включають: управління лабораторними операціями і ведення процедури відбору і аналізу проб зернових, що направлені на підтримку програми здоров'я та безпеки, та проводяться у  відповідності з екологічними нормами. Перегляд та аналіз звітів, які використовуються для видачі сертифікатів щодо якості і кількості зернових. В обов’язки посади також входить відповідальність за впровадження програми контролю якості на елеваторі. 

Детальніше: Вакансія начальника зернової лабораторії