Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Тендер на закупівлю робіт з монтажу очисних та аспіраційних систем

17 жовтня 2016, 15:00

ТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту), оголошує тендер на закупівлю робіт з монтажу очисних та аспіраційних систем для будівництва першої черги зернового елеватору загальною потужністю 38000 тон в смт. Васильківка Дніпропетровської області.

Деталі - в тендерному оголошенні нижче.

Тендерна документація (ТЗ, креслення тощо) надаються на підставі заяви, форма якої також надається нижче.

Кінцевий термін надання пропозицій - 27 жовтня 2016 р. 12:00

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" фінансується Міністерством міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) й наразі реалізовується у Дніпропетровській й Кіровоградській областях канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС).

Детальніше: Тендер на закупівлю робіт з монтажу очисних та аспіраційних систем

Вакансія головного інженера елеватора

16 вересня 2016, 10:00

ТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту), оголошує конкурс на посаду головного інженера елеватора в смт. Васильківка Дніпропетровської області.

Головний інженер елеватору є першим заступником Генерального директора. Він / вона відповідає за загальне функціонування кооперативного елеватору в смт Васильківка Дніпропетровської області (посада передбачає переїзд до Васильківки). Несе відповідальність за належний прийом, доробку, зберігання і відвантаження зерна, що належить  членам кооперативу «Зерновий».  Забезпечує якісну оцінку кількості і якості зерна для  отримання найвищої ринкової вартості при продажу його ТОВ «Першим кооперативним елеватором» для кооперативу «Зерновий». Забезпечує експлуатацію і технічне обслуговування кооперативного елеватору в цілому. Підтримує дотримання чинних законів і правил з охорони праці, охорони навколишнього середовища.

Детальніше: Вакансія головного інженера елеватора

Вакансія начальника зернової лабораторії

06 липня 2016, 10:00

ТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту), оголошує конкурс на посаду начальника лабораторії зернового елеватору в смт. Васильківка Дніпропетровської області.

Основні обов'язки включають: управління лабораторними операціями і ведення процедури відбору і аналізу проб зернових, що направлені на підтримку програми здоров'я та безпеки, та проводяться у  відповідності з екологічними нормами. Перегляд та аналіз звітів, які використовуються для видачі сертифікатів щодо якості і кількості зернових. В обов’язки посади також входить відповідальність за впровадження програми контролю якості на елеваторі. 

Детальніше: Вакансія начальника зернової лабораторії