Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

СОК Зерновий та СОК Зерно-БУНК оголошують тендер на закупівлю посівного матеріалу соняшнику

17 жовтня 2018, 08:00

Запрошуємо взяти участь у тендері, що проводиться сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами "Зерновий" (Дніпропетровська обл., Васильківський район, смт. Васильківка; ідентифікаційний код: 38962028) та СОК "Зерно-БУНК" (Кіровоградська обл., Бобринецький район, місто Бобринець; ідентифікаційний код: 40104615) за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту, по укладенню контрактів на придбання біля 2500 п.о. посівного матеріалу соняшнику (детальніше - нижче).

Увага! Учасник тендеру також може надати комерційну пропозицію на постачання для СОК "Зерно-БУНК" або для СОК "Зерновий" або для обох кооперативів. В останньому випадку пропозиція надсилається одночасно на обидві електронні адреси, вказані в оголошеннях.

Кінцевий термін надання пропозиції - 19 жовтня 2018 р. о 16:00.

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" фінансується Міністерством міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) й наразі реалізовується у Дніпропетровській й Кіровоградській областях канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС).

Детальніше: СОК Зерновий та СОК Зерно-БУНК оголошують тендер на закупівлю посівного матеріалу соняшнику