Запрошення до участі у тендері з проектування зернових елеваторів (ЗАВЕРШЕНО)

Тендер закрито 14 лютого 2014р

 

Дане запрошення до участі в тендері підготовлено в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Проект), що фінансується Міністерством закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD), й реалізовується у двох цільових регіонах – Дніпропетровській області і Автономній Республіці Крим.

Проект виконується канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС), яка виступає Замовником в рамках цього тендеру.

Передбачається, що Проект частково підтримає будівництво перших черг двох комплексів з доробки та зберігання зерна (зернових елеваторів), по одному в кожному з цільових регіонів. Планується, що елеватори будуть побудовані в три черги із загальною кінцевою ємністю зберігання біля 30000 метричних тон кожний (з розрахунку натури зерна 720 кг/м3).

Елеватори належатимуть та управлятимуся об’єднаннями виробників – обслуговуючими кооперативами, які мають спів-фінансувати витрати на будівництво. Очікується, що через 4 роки кожний з кооперативів об’єднуватиме щонайменше 75 зерновиробників-співвласників.

Роботи, виконані на момент оголошення тендеру:

  1. Обрано дві потенційні ділянки для будівництва зернових комплексів.
  2. Проведено топографічну зйомку 1:500 обох ділянок та складено технічний звіт з описом ділянок, навколишніх споруд й комунікацій.
  3. Базуючись на канадському досвіді, виконано попередній технічний аналіз проектів зернових елеваторів, який включає технічний опис, ескізний проект та перелік обладнання.
  4. Розроблено вимоги до ОВНС враховуючи канадський досвід.

Необхідні послуги з інженерно-проектних робіт:

  1. Підготовчі дослідження (стадія «Проект»)
  2. Остаточні плани та технічна документація (стадія «Робоча документація»)
  3. Послуги в процесі будівництва

Послуги необхідні для обох ділянок. Проектні організації, які вирішать прийняти участь в тендері, мають розглянути можливість працювати на одні з двох, або на обох ділянках. Замовник може звернутися до послуг двох проектних організації, або однієї, яка працюватиме на обох ділянках.

Для отримання детального опису необхідних послуг, умов участі, формат відповіді, а також додатків, будь ласка, надішліть запит на електронні адреси [видалено]. В запиті вкажіть назву організації, контактну особу, її посаду, телефон й електрону адресу.

Кінцевий термін надання пропозицій в письмовому й електронному варіантах – 14 лютого 2014 року.

Питання й відповіді

П1: Коли має бути надісланий паперовий (письмовій) варіант відповіді на тендер?
В1: Кінцевий термін відправлення (а не отримання) паперового варіанту пропозиції є 14 лютого 2014 року. Паперовий варіант має бути відправлений через кур'єрські служби доставки на поштову адресу вказану в повні пропозицій. Дата відправлення буде перевірятися по накладним документам.

Переможцем тендеру обрано: ТОВ "Інтерпроект GMBH"

Будь-яке копіювання, повне або часткове використання матеріалів сайту друкованими виданнями, можливе тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
Використання матеріалів в Інтернет-виданнях дозволяється тільки за умови публікації гіперпосилання на сайт www.zerno.org.ua, відкритого для індексування пошуковими роботами.
© 2011-2020 Зерно.org.ua Усі права захищені

Створено за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Міністерство міжнародних справ Канади.
Project undertaken with the financial support of the Government of Canada provided through Global Affairs Canada.
Projet réalisé avec l'appui financier du gouvernement du Canada accordé par l'entremise d'Affaires mondiales Canada.