Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Оголошується тендер на проведення геодезичних робіт (ЗАВЕРШЕНО)

15 вересня 2014, 15:00

Дане запрошення до участі в тендері підготовлено в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту або Проекту), що фінансується Міністерством закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD) й наразі реалізовується у Дніпропетровській області. Проект виконується канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС).

В рамках роботи Проекту оголошується тендер на виконання комплексу робіт з дослідження потенційної ділянки під будівництво зернового елеватора на 30 тис тонн в Васильківському районі Дніпропетровської області.

Необхідні послуги:

  1. Топографічна зйомки 1:500 потенційної ділянки й прилеглих територій з погодженням з обласними органами архітектури для отримання грифу "Придатно для прийняття проектних рішень"
  2. Підготовка звіту по обстеженню земельної ділянки на українській мові (з перекладом на англійську мову)
  3. Проект відведення земельної ділянки в оренду (з узгодженням або без, в залежності від рішення Замовника)

Для отримання детального опису необхідних послуг, умов участі, формат відповіді, а також додатків, будь ласка, надішліть запит на електронну адресу [видалено]. В запиті вкажіть назву організації, контактну особу, її посаду, телефон та електрону адресу.

Тендер закрито о 17:00 22 вересня 2014 року.

Переможцем тендеру обрано: ФОП "Говоруха О.В."