Оголошується тендер на проведення геодезичних робіт (ЗАВЕРШЕНО)

15 вересня 2014, 15:00

Дане запрошення до участі в тендері підготовлено в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту або Проекту), що фінансується Міністерством закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD) й наразі реалізовується у Дніпропетровській області. Проект виконується канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС).

В рамках роботи Проекту оголошується тендер на виконання комплексу робіт з дослідження потенційної ділянки під будівництво зернового елеватора на 30 тис тонн в Васильківському районі Дніпропетровської області.

Необхідні послуги:

  1. Топографічна зйомки 1:500 потенційної ділянки й прилеглих територій з погодженням з обласними органами архітектури для отримання грифу "Придатно для прийняття проектних рішень"
  2. Підготовка звіту по обстеженню земельної ділянки на українській мові (з перекладом на англійську мову)
  3. Проект відведення земельної ділянки в оренду (з узгодженням або без, в залежності від рішення Замовника)

Для отримання детального опису необхідних послуг, умов участі, формат відповіді, а також додатків, будь ласка, надішліть запит на електронну адресу [видалено]. В запиті вкажіть назву організації, контактну особу, її посаду, телефон та електрону адресу.

Тендер закрито о 17:00 22 вересня 2014 року.

Переможцем тендеру обрано: ФОП "Говоруха О.В."

Будь-яке копіювання, повне або часткове використання матеріалів сайту друкованими виданнями, можливе тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
Використання матеріалів в Інтернет-виданнях дозволяється тільки за умови публікації гіперпосилання на сайт www.zerno.org.ua, відкритого для індексування пошуковими роботами.
© 2011-2018 Зерно.org.ua Усі права захищені

Створено за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Міністерство міжнародних справ Канади.
Project undertaken with the financial support of the Government of Canada provided through Global Affairs Canada.
Projet réalisé avec l'appui financier du gouvernement du Canada accordé par l'entremise d'Affaires mondiales Canada.