Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Запрошуємо до участі в тендері з постачання мінеральних добрив (ЗАВЕРШЕНО)

14 жовтня 2014, 14:00

Дане запрошення до участі в тендері підготовлено в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту або Проекту), що фінансується Міністерством закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD) й наразі реалізовується у Дніпропетровській області. Проект виконується канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС).

За підтримки Проекту, сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Зерновий» (смт. Васильківка, Васильківський район, Дніпропетровська обл.) оголошує тендер на закупівлю мінеральних добрив:

  • 64 тонн селітри аміачної N-34.4

Пакування: в 50 кг мішках

Умови постачання: в ж/д вагонах до ст. Улянівка (Придніпровська залізниця, код станції 454108) та/або автотранспортом до смт. Васильківка, Васильківський район, Дніпропетровська обл.

Кінцевий термін постачання: до 15 листопада 2014 року.

Тендер закрито о 17:00 17 жовтня 2014 року.