Оголошується тендер на промисловий демонтаж (ЗАВЕРШЕНО)

26 січня 2015, 12:00

ТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване кооперативним рухом в рамках роботи Канадського кооперативного зернового проекту, оголошує тендер на розбирання (промисловий демонтаж) будівель та споруд, що знаходяться на будмайданчику в Дніпропетровській області.

Для отримання технічного завдання (дефектний акт, висновки технічного огляду, генплан з позначенням будівель та споруд, фотографії будівель), будь ласка, надішліть на електронну пошту [видалено] запит з інформацію про підприємство, перелік техніки для подібних робіт (власної й орендованої), виконанні подібні роботи (референс-лист) та підписом керівника/відповідальної особи.

Тендер завершено 02 лютого 2015 р. о 17:00.

Переможцем тендеру обрано: ТОВ "Орга"

 

”Канадський кооперативний зерновий проект” (www.zerno.org.ua) впроваджується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD) та виконується Канадською неурядовою організацієюSOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Інститутом з досліджень та освіти для кооперативів і спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою"  (СКС). Беніфіціарами проекту є Дніпропетровська Облдержадміністрація та Міністерство аграрної політики та продовольства Україні.

Будь-яке копіювання, повне або часткове використання матеріалів сайту друкованими виданнями, можливе тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
Використання матеріалів в Інтернет-виданнях дозволяється тільки за умови публікації гіперпосилання на сайт www.zerno.org.ua, відкритого для індексування пошуковими роботами.
© 2011-2020 Зерно.org.ua Усі права захищені

Створено за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Міністерство міжнародних справ Канади.
Project undertaken with the financial support of the Government of Canada provided through Global Affairs Canada.
Projet réalisé avec l'appui financier du gouvernement du Canada accordé par l'entremise d'Affaires mondiales Canada.