Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

В цьому розділі публікуються тендерні оголошення наступних юридичних осіб:
  - СОК "Зерновий" і СОК "Зерно-БУНК" - на закупівлю послуг й матеріально-технічних ресурсів (добрива, посівний матеріал, засоби захисту) тощо для обслуговування/постачання членам кооперативів-зерновиробникам (зерновий напрямок)
  - ТОВ "Перший кооперативний елеватор" - послуги з проектування та будівництва, постачання елеваторного обладнання тощо (елеваторний напрямок)
  - СП "Молочарське" - закупівля кормів, послуг в молочному виробництві (ВРХ), послуг з будівництва/реконструкції молочної ферми тощо (молочний напрямок)

Підписавшись на розсилку нових публікацій ви будете отримувати електронні листи про всі опубліковані тендери. Для отримання розсилки необхідно підтвердити електронну адресу - перевірте пошту та перейдіть за отриманим посиланням. Відписатися від розсилки можна по посиланню внизу листів про нові тендерні оголошення, які ви будете отримувати.

Увага! Перевіряйте папку "спам" вашої поштової скриньки - скоріш за все повідомлення з розсилки будуть попадати туди. При отриманні повідомлень рекомендуємо відмічати їх як "не спам", щоб в майбутньому вони попадали напряму в папку "вхідні повідомлення".

З технічних питань звертайтесь по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будьте в курсі!
Вкажіть назву компанії (і'мя), адресу електронної пошти і отримуйте повідомлення про нові публікації безпосередньо на свою поштову скриньку
Назва компанії
Електронна адреса

Оголошується тендер на промисловий демонтаж (ЗАВЕРШЕНО)

26 січня 2015, 12:00

ТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване кооперативним рухом в рамках роботи Канадського кооперативного зернового проекту, оголошує тендер на розбирання (промисловий демонтаж) будівель та споруд, що знаходяться на будмайданчику в Дніпропетровській області.

Для отримання технічного завдання (дефектний акт, висновки технічного огляду, генплан з позначенням будівель та споруд, фотографії будівель), будь ласка, надішліть на електронну пошту [видалено] запит з інформацію про підприємство, перелік техніки для подібних робіт (власної й орендованої), виконанні подібні роботи (референс-лист) та підписом керівника/відповідальної особи.

Тендер завершено 02 лютого 2015 р. о 17:00.

Переможцем тендеру обрано: ТОВ "Орга"

 

”Канадський кооперативний зерновий проект” (www.zerno.org.ua) впроваджується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD) та виконується Канадською неурядовою організацієюSOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Інститутом з досліджень та освіти для кооперативів і спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою"  (СКС). Беніфіціарами проекту є Дніпропетровська Облдержадміністрація та Міністерство аграрної політики та продовольства Україні.