Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

В цьому розділі публікуються тендерні оголошення наступних юридичних осіб:
  - СОК "Зерновий" і СОК "Зерно-БУНК" - на закупівлю послуг й матеріально-технічних ресурсів (добрива, посівний матеріал, засоби захисту) тощо для обслуговування/постачання членам кооперативів-зерновиробникам (зерновий напрямок)
  - ТОВ "Перший кооперативний елеватор" - послуги з проектування та будівництва, постачання елеваторного обладнання тощо (елеваторний напрямок)
  - СП "Молочарське" - закупівля кормів, послуг в молочному виробництві (ВРХ), послуг з будівництва/реконструкції молочної ферми тощо (молочний напрямок)

Підписавшись на розсилку нових публікацій ви будете отримувати електронні листи про всі опубліковані тендери. Для отримання розсилки необхідно підтвердити електронну адресу - перевірте пошту та перейдіть за отриманим посиланням. Відписатися від розсилки можна по посиланню внизу листів про нові тендерні оголошення, які ви будете отримувати.

Увага! Перевіряйте папку "спам" вашої поштової скриньки - скоріш за все повідомлення з розсилки будуть попадати туди. При отриманні повідомлень рекомендуємо відмічати їх як "не спам", щоб в майбутньому вони попадали напряму в папку "вхідні повідомлення".

З технічних питань звертайтесь по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будьте в курсі!
Вкажіть назву компанії (і'мя), адресу електронної пошти і отримуйте повідомлення про нові публікації безпосередньо на свою поштову скриньку
Назва компанії
Електронна адреса

СОК "Зерновий" оголошує тендер на закупівлю МТР (ЗАВЕРШЕНО)

02 квітня 2015 14:00

Запрошуємо взяти участь у тендері, що проводиться СОК "Зерновий" (код ЄДРПОУ 38962028) за підтримки Канадсько-українського Проекту "Розвиток зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" по укладенню контракту на придбання й постачання наступних матеріально-технічних ресурсів:

1.1. Найменування товару (робіт, послуг) мінеральні добрива
1.2. Кількість (обсяг): 30 тонн аміачної селітри, 4 тони карбаміду
1.3. Додаткові вимоги: в гранулах, упаковка - мішки по 50 кг
2.1. Найменування товару (робіт, послуг) гербіцид
2.2. Кількість (обсяг): Євролайтинг - 60 л
2.3. Додаткові вимоги: -
3.1. Найменування товару (робіт, послуг) дизельне пальне
3.2. Кількість (обсяг): 9,5 тонн
3.3. Додаткові вимоги: якість - Євро-5
Умови постачання: автотранспортом до смт. Васильківка, Васильківський район, Дніпропетровська обл.
Строк поставки (виконання): не пізніше 10.04.2015
Строки проведення тендера: до 17:00 07.04.2015

 

Будь ласка, відправте інформацію про підприємство та Вашу пропозицію за підписом керівника та відповідальної особи із зазначенням ціни продажу (з урахуванням ПДВ), умов оплати та постачання електронною поштою на адресу [виделено]. Питання, що виникають у процесі розгляду цієї пропозиції, просимо задавати електронною поштою [виделено].

Пропозиція має бути чинною щонайменше протягом одного тижня після кінцевої дати подання пропозицій. Пропозиції, що отримані після зазначеної дати, тендерною комісією не розглядаються.

Тендер завершено 07 квітня 2015 о 17:00.