Вакансії в сільськогосподарському обслуговуючому кооперативі зерновиробників в м.Бобринець (ЗАВЕРШЕНО)

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив, що об’єднуватиме зерновиробників Бобринецького, Компаніївського й сусідніх районів Кіровоградської області, що створюється за підтримки "Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту), оголошує конкурс на посади агронома-консультанта та бухгалтера-консультанта в м. Бобринець, Кіровоградська область.

Функціональні обов’язки, кваліфікаційні й особистісні вимоги приведено нижче.

В разі, якщо Ваша кваліфікація відповідає вимогам вакансій надсилайте своє резюме на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Контактні телефони: +380677029968, +380958320575.

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" фінансується Міністерством закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD) й реалізовується у Дніпропетровській та Кіровоградській областях канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС). Бенефіціарами проекту є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Дніпропетровська й Кіровоградська обласні державні адміністрації.

1. АГРОНОМ–КОНСУЛЬТАНТ

Загальний опис: Проведення консультацій для членів Кооперативу по питанням агрономії, новітніх технологій і практик сільського господарства та допомога в оптимізації діяльності їх господарств.

Функціональні обов’язки

 1. Відвідування полів членів кооперативу для контролю росту рослин і допомоги втілення сучасних агро- й - екологічних практик.
 2. Оцінка якості та прибутковості врожаїв, шкоди, що наносять шкідники та вказання методів оптимізації.
 3. Надання рекомендацій підвищення врожайності і зниженню собівартості виробництва сільськогосподарських культур.
 4. Надання рекомендацій щодо хімічних препаратів (пестициди, гербіциди, добрива, тощо) методах, дозах і схемах їх застосування.
 5. Підготовка планів сівозміни та ведення статистики по сівозміні для господарств - членів Кооперативу.
 6. Розробка екологічного плану захисту та поліпшення ґрунту для членів Кооперативу.
 7. Проведення польових випробувань та експериментів разом з членами Кооперативу для впровадження нового насіння або нових культур.
 8. Організовувати групи фермерів для спільних закупівель насіння, добрив, палива, техніки тощо.
 9. Організування днів поля і контроль ведення діяльності на експериментальних полях.
 10. Брати участь у складанні матеріалів, втілення ефективної аграрно-екологічної практики та інновацій для зміцнення Кооперативів.

Кваліфікаційні вимоги

Агрономом Кооперативу має бути особа, що має вищу агрономічну освіту зі стажем робити за професією не менш 2-х років та знанням англійської мови (бажано).

 Особистісні вимоги:

2. БУХГАЛТЕР

Загальний опис: Ведення бухгалтерського і фінансового обліку Кооперативу

Функціональні обов’язки

 1. Розробка, впровадження та підтримка повної, ефективної та достовірної системи бухгалтерського обліку в Кооперативі.
 2. Обчислення та оптимізація податкових зобов’язань, підготовка і подача податкових декларацій статистичної та іншої звітності, забезпечення дотримання строків поточних і бюджетних платежів і зборів.
 3. Консультування фермерів-членів Кооперативу відповідно звітності та національних стандартів бухгалтерського обліку.
 4. Участь в розробці і складанні бюджетів, податкових стратегій, прогнозуванні доходів і витрат Кооперативу.
 5. Підготовка періодичних доповідей щодо аналізу балансу і бюджету Кооперативу.
 6. На прохання менеджеру Кооперативу прийняття участі і забезпечення технічної підтримки проведення засідань Правління Кооперативу та Загальних Зборів Кооперативу.
 7. Допомога в реєстрації та веденні бухгалтерського обліку новостворених юридичних осіб - зерновиробників
 8. Проведення роботи з підготовки та прийняття робочого плану рахунків, форм первинних облікових документів, розробка форм документів внутрішньої бухгалтерської звітності, забезпечення проведення інвентаризацій, контролю за проведенням господарських операцій.
 9. Організація обліку майна, зобов'язань, основних засобів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів, та обліку операцій, пов'язаних з їх рухом. Обчислювання та відображення результатів господарсько-фінансової діяльності підприємства, результатів фінансових, розрахункових і кредитних операцій.

Кваліфікаційні вимоги:

 1. Бухгалтером Кооперативу має бути особа, що має вищу професійну (економічну, бухгалтерську або фінансову) освіту і стаж роботи бухгалтером/головним бухгалтером, в тому числі на сільськогосподарських підприємствах, не менше 2 років.

Особистісні вимоги:

Вакансії закрито 1 лютого 2016 року.

Будь-яке копіювання, повне або часткове використання матеріалів сайту друкованими виданнями, можливе тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
Використання матеріалів в Інтернет-виданнях дозволяється тільки за умови публікації гіперпосилання на сайт www.zerno.org.ua, відкритого для індексування пошуковими роботами.
© 2011-2020 Зерно.org.ua Усі права захищені

Створено за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Міністерство міжнародних справ Канади.
Project undertaken with the financial support of the Government of Canada provided through Global Affairs Canada.
Projet réalisé avec l'appui financier du gouvernement du Canada accordé par l'entremise d'Affaires mondiales Canada.