Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Тендер на розробку робочого проекту та будівництво свердловини (ЗАВЕРШЕНО)

09 жовтня 2015, 10:00

ТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту), оголошує тендер на розробку робочого проекту та будівництво свердловини для нового об'єкту - зернового елеватору в Дніпропетровській області.

Тендерне оголошення, технічне завдання, а також бланк заяви на участь в тендері для отримання додатків до технічного завдання - надаються нижче.

Тендер завершено 15 жовтня 2015 року, 21:00.

По результатам розгляду отриманих пропозицій прийнято рішення скасувати тендер й провести новий орієнтовно в лютому 2016.

 

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" фінансується Міністерством закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD) й наразі реалізовується у Дніпропетровській області канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС). Бенефіціарами проекту є Дніпропетровська обласна державна адміністрація й Міністерство аграрної політики та продовольства України.