Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Тендер на закупівлю робіт з випробування та занурення паль (ЗАВЕРШЕНО)

27 жовтня 2015, 14:00

ТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту), оголошує тендер на закупівлю робіт з випробування та занурення паль для будівництва першої черги зернового елеватору в Дніпропетровській області.

Тендерне оголошення, а також бланк заяви на участь в тендері для отримання додатків до технічного завдання - надаються нижче.

Кінцевий термін надання пропозицій: 04 листопада 2015 року, 23:59.

Переможцем обрано: ТОВ "Будівельна техніка" (33452812, м. Кривий Ріг)

 

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" фінансується Міністерством закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD) й наразі реалізовується у Дніпропетровській області канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС). Бенефіціарами проекту є Дніпропетровська обласна державна адміністрація й Міністерство аграрної політики та продовольства України.