Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

В цьому розділі публікуються тендерні оголошення наступних юридичних осіб:
  - СОК "Зерновий" і СОК "Зерно-БУНК" - на закупівлю послуг й матеріально-технічних ресурсів (добрива, посівний матеріал, засоби захисту) тощо для обслуговування/постачання членам кооперативів-зерновиробникам (зерновий напрямок)
  - ТОВ "Перший кооперативний елеватор" - послуги з проектування та будівництва, постачання елеваторного обладнання тощо (елеваторний напрямок)
  - СП "Молочарське" - закупівля кормів, послуг в молочному виробництві (ВРХ), послуг з будівництва/реконструкції молочної ферми тощо (молочний напрямок)

Підписавшись на розсилку нових публікацій ви будете отримувати електронні листи про всі опубліковані тендери. Для отримання розсилки необхідно підтвердити електронну адресу - перевірте пошту та перейдіть за отриманим посиланням. Відписатися від розсилки можна по посиланню внизу листів про нові тендерні оголошення, які ви будете отримувати.

Увага! Перевіряйте папку "спам" вашої поштової скриньки - скоріш за все повідомлення з розсилки будуть попадати туди. При отриманні повідомлень рекомендуємо відмічати їх як "не спам", щоб в майбутньому вони попадали напряму в папку "вхідні повідомлення".

З технічних питань звертайтесь по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будьте в курсі!
Вкажіть назву компанії (і'мя), адресу електронної пошти і отримуйте повідомлення про нові публікації безпосередньо на свою поштову скриньку
Назва компанії
Електронна адреса

СОК "Зерновий" оголошує тендер на закупівлю мінеральних добрив (ЗАВЕРШЕНО)

03 листопада 2015, 17:00

Запрошуємо взяти участь у тендері, що проводиться СОК «Зерновий» за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту по укладенню контракту на придбання наступних товарів (робіт, послуг):

1.1. Найменування товару (робіт, послуг) мінеральні добрива
1.2. Кількість (обсяг): 97 тонн аміачної селітри (N-34,4%)
4 тонни карбаміду (N-46,4%)
1.3. Додаткові вимоги: в гранулах, упаковка - мішки по 50 кг
Умови постачання: Ж/д або автотранспортом до смт. Васильківка, Васильківський район, Дніпропетровська обл.
Строк поставки (виконання): не пізніше 25.12.2015
Строки проведення тендера: до 17:00 06.11.2015

 

У випадку Вашого позитивного рішення про участь у Тендері просимо Вас сповістити про це письмово не пізніше 6 листопада 2015 р. 17:00 (пропозиції, що отримані після зазначеної дати, тендерною комісією не розглядаються). Відправте інформацію про підприємство та Вашу пропозицію за підписом керівника та відповідальної особи із зазначенням ціни продажу (з урахуванням ПДВ), умов оплати та постачання електронною поштою на адресу [видалено].

Пропозиція має бути чинною щонайменше протягом двох тижнів після кінцевої дати подання пропозицій.

Питання, що виникають у процесі розгляду цієї пропозиції, просимо задавати електронною поштою [видалено].

Тендер завершено 6.11.2015.

Переможцем визначено ТОВ "ТД "Деметра Плюс".