Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Тендер на постачання забивних залізобетонних паль (ЗАВЕРШЕНО)

03 грудня 2015, 17:00

ТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту), оголошує тендер на постачання паль забивних залізобетонних квадратного перерізу для будівництва зернового елеватору в Дніпропетровській області.

Тендер завершено 9 грудня 2015 року о 23:59.

Постачальниками обрано: ПРАТ "Містобудівник-Дніпро" (33249062, м.Дніпропетровськ); ПАТ "ЗЗБК №1" (13628220, м.Запоріжжя); ТОВ "ЗЗБК №6" (37778447, м.Запоріжжя).

 

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" фінансується Міністерством закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD) й наразі реалізовується у Дніпропетровській області канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС). Бенефіціарами проекту є Дніпропетровська обласна державна адміністрація й Міністерство аграрної політики та продовольства України.