Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

В цьому розділі публікуються тендерні оголошення наступних юридичних осіб:
  - СОК "Зерновий" і СОК "Зерно-БУНК" - на закупівлю послуг й матеріально-технічних ресурсів (добрива, посівний матеріал, засоби захисту) тощо для обслуговування/постачання членам кооперативів-зерновиробникам (зерновий напрямок)
  - ТОВ "Перший кооперативний елеватор" - послуги з проектування та будівництва, постачання елеваторного обладнання тощо (елеваторний напрямок)
  - СП "Молочарське" - закупівля кормів, послуг в молочному виробництві (ВРХ), послуг з будівництва/реконструкції молочної ферми тощо (молочний напрямок)

Підписавшись на розсилку нових публікацій ви будете отримувати електронні листи про всі опубліковані тендери. Для отримання розсилки необхідно підтвердити електронну адресу - перевірте пошту та перейдіть за отриманим посиланням. Відписатися від розсилки можна по посиланню внизу листів про нові тендерні оголошення, які ви будете отримувати.

Увага! Перевіряйте папку "спам" вашої поштової скриньки - скоріш за все повідомлення з розсилки будуть попадати туди. При отриманні повідомлень рекомендуємо відмічати їх як "не спам", щоб в майбутньому вони попадали напряму в папку "вхідні повідомлення".

З технічних питань звертайтесь по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будьте в курсі!
Вкажіть назву компанії (і'мя), адресу електронної пошти і отримуйте повідомлення про нові публікації безпосередньо на свою поштову скриньку
Назва компанії
Електронна адреса

Тендер на придбання та монтаж аспіраційних систем (ЗАВЕРШЕНО)

21 січня 2016, 17:00

ТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту), оголошує тендер на придбання та монтаж аспіраційних систем для 1 черги зернового елеватору в Дніпропетровській області.

Тендерне оголошення та заява на отримання технічної документації надаються нижче.

Кінцевий термін надання пропозицій – 01 лютого 2016 р. 23:59

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" фінансується Міністерством закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD) й наразі реалізовується у Дніпропетровській області канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС). Бенефіціарами проекту є Дніпропетровська обласна державна адміністрація й Міністерство аграрної політики та продовольства України.

І. ТЕНДЕРНЕ ОГОЛОШЕННЯ №2016/1 від 21.01.2016 р. на проведення процедури закупівлі товару

Предмет тендерної закупівлі Поставка та монтаж аспіраційних систем для 1 черги об’єкту «Будівництво зернового елеватора загальною потужністю 38000 т в смт. Васильківка Дніпропетровської області»
Замовник ТОВ «Перший кооперативний елеватор»
Дати проведення тендеру 21 січня – 1 лютого 2016 р.
Опис/перелік товару:
 • Аспіраційні системи для транспортного обладнання, приймального пристрою, очисних сепараторів згідно наданих розрахунків та креслень
 • Перевірка правильності вибору аспіраційного обладнання та трубопроводів з боку проектної організації

Місце поставки: смт. Васильківка, вул. Будьонного, 60А

На підставі поданої згідно зразка заявки на участь в тендері учаснику будуть надіслані розрахунки, креслення та інша необхідна інформація.

Строк поставки та монтажу товару

Червень 2016 року

Умови оплати товару

Оплата товару здійснюється Замовником на підставі договірних умов та погодженого кошторису шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця в гривнях у наступному порядку:

 • Передплата може складати не більше 50% впродовж 10 банківських днів від дати підписання договору;
 • Кінцевий розрахунок здійснюється по завершенню поставки та монтажу товару та підписання акту приймання-передачі протягом 20 (двадцяти) банківських днів з моменту отримання рахунку від виконавця
Термін пропозиції Комерційні пропозиції, надані учасниками тендеру, мають бути дійсними без змін до очікуваного оголошення результатів тендеру (15.02.2016 р.).
Склад/Зміст тендерних документів
 1. Заявка на участь у тендері, згідно зразка.
 2. Тендерна пропозиція, що міститиме:
 • Назву та опис товару із зазначенням основних технічних характеристик;
 • Запропоновану ціну поставки товару в гривнях з урахуванням ПДВ, що включатиме всі витрати виконавця з поставки;
 • Запропоновану ціну монтажу в гривнях з ПДВ;
 • Місце та терміни поставки товару;
 • Умови оплати товару (графік оплати, розмір передоплати тощо);
 • Гарантійні терміни та умови;
 • Короткий опис компанії та досвіду у сфері, в тому числі контактні дані щонайменше 3-х останніх замовників;
 • Копії документів про державну реєстрацію юридичної особи/ФОП;
 • Технічну документацію на товар (габаритні креслення, принципові та монтажні схеми тощо), керівництво з експлуатації, паспорт
Вимоги до підготовки тендерних пропозицій

Кінцевий термін надання пропозицій – 01 лютого 2016 р. 23:59

Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну подання, розгляду не підлягають.

Тендерна пропозиція має бути надіслана з підписом та печаткою відповідальної особи електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в копії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., з темою листа: «Тендер № 2016/1 від 21.01.2016»

Запитання щодо тендеру Надсилати електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в копії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа – «Тендер № 2016/1 від 21.01.2016»
Контактна особа Сергій Курдицький, +38(097)1709641
Визначення переможців Відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій, але не пізніше 15 лютого 2016 р.
Оприлюднення результату процедури закупівлі Шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою протягом 3-х робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців
Особливі умови
 • Замовник залишає за собою право вимагати від учасників тендера додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам даного тендеру
 • Замовник залишає за собою право проводити додаткові переговори з переможцем тендеру до підписання договору
 • Учасники безумовно погоджуються з усіма умовами тендеру і зобов’язуються виконувати їх належним чином

 

ІІ. ЗРАЗОК ЗАЯВИ на участь у тендері (на бланку організації)

Заявка на участь у тендері

Просимо Вас надати Тендерну документацію для участі в Тендері №2016/1 від 21.01.2016 р. на поставку та монтаж аспіраційних систем для ТОВ "Перший кооперативний елеватор".

Коротка довідка про організацію:

 1. Юридична, фактична та поштова адреси
 2. Адреса електронної пошти, на яку необхідно надіслати Тендерну документацію
 3. Керівництво: керівник та головний бухгалтер (ПІБ з зазначенням посади)
 4. Контактна особа, ПІБ з зазначенням посади, контактного телефону, електронної пошти
 5. Код ЄДРПОУ / Ідентифікаційний податковий номер ФОП
 6. Номер Свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість
 7. Досвід роботи компанії в цій сфері (років)
 8. Назва, серія, номер ліцензії/дозволу та строк дії

З тендерним оголошенням ознайомлені та зобов’язуємося дотримуватися його умов.

Дата

Посада, ПІБ, підпис керівника

Печатка