Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Тендер на постачання сумішей бетоних та бетоних блоків (ЗАВЕРШЕНО)

15 березня 2016, 11:00

ТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту), оголошує тендер на закупівлю сумішей бетоних та бетоних блоків для будівництва першої черги зернового елеватору в Дніпропетровській області.

Тендерне оголошення та заява на отримання технічної документації надаються нижче.

Тендер завершено 18 березня 2016 р. 18:00

Переможцями обрано: на постачання бетонних сумішей - ТОВ "Богуславський завод залізобетонних конструкцій" (м. Богуслав, 37555960); на постачання бетонних блоків ФБС - ТОВ "Перший залізобетонний комбінат" (м. Запоріжжя, 38146022)

 

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" фінансується Міністерством закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD) й наразі реалізовується у Дніпропетровській області канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС). Бенефіціарами проекту є Дніпропетровська обласна державна адміністрація й Міністерство аграрної політики та продовольства України.