Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Тендер на реконструкцію будівлі адміністративно-побутового корпусу (ЗАВЕРШЕНО)

29 березня 2016, 18:00

ТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту), оголошує тендер на реконструкцію будівлі адміністративно-побутового корпусу (АПК) в смт.Васильківка Дніпропетровської області.

Деталі - в тендерному оголошенні нижче. Тендерна документація (ТЗ, креслення, кошторисні таблиці тощо) надаються на підставі заяви, форма якої також надається нижче.

Тендер завершено 11 квітня 2016 р. о 08:00

Переможцем обрано ТОВ "Олл Інжиніринг" (37688610, м.Київ)

 

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" фінансується Міністерством закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD) й наразі реалізовується у Дніпропетровській області канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС). Бенефіціарами проекту є Дніпропетровська обласна державна адміністрація й Міністерство аграрної політики та продовольства України.