Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

В цьому розділі публікуються тендерні оголошення наступних юридичних осіб:
  - СОК "Зерновий" і СОК "Зерно-БУНК" - на закупівлю послуг й матеріально-технічних ресурсів (добрива, посівний матеріал, засоби захисту) тощо для обслуговування/постачання членам кооперативів-зерновиробникам (зерновий напрямок)
  - ТОВ "Перший кооперативний елеватор" - послуги з проектування та будівництва, постачання елеваторного обладнання тощо (елеваторний напрямок)
  - СП "Молочарське" - закупівля кормів, послуг в молочному виробництві (ВРХ), послуг з будівництва/реконструкції молочної ферми тощо (молочний напрямок)

Підписавшись на розсилку нових публікацій ви будете отримувати електронні листи про всі опубліковані тендери. Для отримання розсилки необхідно підтвердити електронну адресу - перевірте пошту та перейдіть за отриманим посиланням. Відписатися від розсилки можна по посиланню внизу листів про нові тендерні оголошення, які ви будете отримувати.

Увага! Перевіряйте папку "спам" вашої поштової скриньки - скоріш за все повідомлення з розсилки будуть попадати туди. При отриманні повідомлень рекомендуємо відмічати їх як "не спам", щоб в майбутньому вони попадали напряму в папку "вхідні повідомлення".

З технічних питань звертайтесь по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будьте в курсі!
Вкажіть назву компанії (і'мя), адресу електронної пошти і отримуйте повідомлення про нові публікації безпосередньо на свою поштову скриньку
Назва компанії
Електронна адреса

Тендер на будівництво першого етапу залізничних колій (ЗАВЕРШЕНО)

10 травня 2016, 10:00

ТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту), оголошує тендер на закупівлю робіт з будівництва першого етапу залізничних колійдля будівництва першої черги зернового елеватору загальною потужністю 38000 тон в смт. Васильківка Дніпропетровської області.

Деталі - в тендерному оголошенні нижче.

Тендерна документація (ТЗ, креслення тощо) надаються на підставі заяви, форма якої також надається нижче.

Кінцевий термін надання пропозицій - 20 травня 2016 р. 10:00

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" фінансується Міністерством закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD) й наразі реалізовується у Дніпропетровській області канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС). Бенефіціарами проекту є Дніпропетровська обласна державна адміністрація й Міністерство аграрної політики та продовольства України.

І. ТЕНДЕРНЕ ОГОЛОШЕННЯ №2016/15 від 10.05.2016 р. на проведення процедури закупівлі робіт

Склад тендерної документації
 • Тендерне оголошення
 • Технічне завдання (надається на підставі поданої заявки на участь)
 • Додатки 1-3 (надаються на підставі поданої заявки на участь)
Назва робіт Виконання робіт з будівництва залізничних колій
Замовник ТОВ «Перший кооперативний елеватор»
Тип тендеру Відкритий запит цінових пропозицій
Місце виконання робіт смт. Васильківка Дніпропетровської області
Строк виконання робіт До 01/08/2016
Умови оплати робіт
 • Оплата робіт здійснюється замовником на підставі договірних умов, погодженого кошторису та плану фінансування.
 • Передплата може складати не більше 15%.
 • Розрахунки за виконані роботи будуть здійснюватися із урахуванням положень Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2005р. № 668, на підставі актів виконаних робіт проміжними платежами в міру виконання робіт, але не частіше, ніж 1 (один) раз на календарний місяць не пізніше 10 числа місяця наступного тому, в якому були підписані акти виконаних робіт.
Склад/зміст тендерних документів
 1. Заявка на участь у тендері, згідно зразка.
 2. Тендерна пропозиція, що міститиме:
 • Ціну пропозиції (договірну ціну) учасника на виконання всього комплексу робіт окремо в гривнях з урахуванням ПДВ, що включатиме всі витрати виконавця.

Ціна пропозиції Учасника означає суму, за яку Учасник передбачає виконати замовлення на виконання всіх видів (комплексу) робіт, передбачених в технічних вимогах Замовника.

Вартість робіт по об’єкту визначити на підставі твердої договірної ціни.

В ціні пропозиції учасник визначає вартість усіх запропонованих до виконання підрядних робіт з урахуванням робіт, що виконуються субпідрядними організаціями, а також вартість матеріалів та супутніх ресурсів.

До ціни пропозиції мають бути надані підтверджуючі розрахунки за статтями витрат договірної ціни у відповідності до ДСТУ Б Д.1.1-1:2013:

 • Розрахунок заробітної плати в межах 3400 грн.
 • Підтвердження поточних цін на матеріальні ресурси
 • Підтвердження витрат на транспортування матеріальних ресурсів
 • Розрахунок вартості експлуатації машин та механізмів
 • Транспортна схема на перевозку матеріалів
 • Загально виробничі та адміністративні витрати згідно
 • Розрахунок прибутку.

Ціну пропозиції слід визначати відповідно до вимог проекту щодо термінів закінчення робіт, технології виконання робіт, використання конкретних матеріалів і конструкцій, якості будівельно-монтажних робіт, а також з дотриманням діючих норм і правил виконання будівельно-монтажних робіт, технічною експлуатації будівельної техніки і безпечних умов праці.

Вартість пропозиції та всі інші ціни повинні бути чітко визначені.

Учасник відповідає за одержання всіх необхідних дозволів, ліцензій, сертифікатів на роботи, запропоновані на торги, та самостійно несе всі витрати на отримання таких дозволів, ліцензій, сертифікатів.

Вартість матеріальних ресурсів не повинна перевищувати ціни, що склалися в регіоні.

 • Строк виконання робіт;
 • Згода на порядок оплати робіт, передбачений оголошенням;
 • Гарантійні строки та умови;
 • Короткий опис компанії та досвіду у сфері, в тому числі контактні дані щонайменше 3-х останніх замовників;
 • Копії ліцензій, дозволів на виконання робіт;
 • Копії документів про державну реєстрацію юридичної особи/ФОП
 • Довідка у довільній формі про наявність обладнання  (власного або залученого), необхідного для виконання робіт, які закупаються;
 • Довідка у довільній формі про наявність працівників відповідної кваліфікації, що будуть залучені до виконання робіт, які закупаються;
 • У разі залучення про виконання робіт субпідрядних організацій до змісту пропозиції учасника додається довідка, що повинна містити види робіт, які передбачається доручити  субпідрядній  організації;
  • Документи, що підтверджують фінансову спроможність учасника за 2015 рік: баланс, звіт про фінансові результати; звіт про рух грошових коштів
Правила оформлення тендерної пропозиції До участі у оцінці Комітетом допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам тендерної документації
Визначення переможців Відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій, але не пізніше 30 травня 2016 р.
Оприлюднення результату процедури закупівлі Шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою протягом 3-х робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців
Особливі умови
 • Замовник залишає за собою право вимагати від учасників тендера додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам даного тендеру
 • Замовник залишає за собою право проводити додаткові переговори з переможцем тендеру до підписання договору
 • Учасники безумовно погоджуються з усіма умовами тендеру і зобов’язуються виконувати їх належним чином
Кінцевий термін подання тендерних пропозицій

20 травня 2016 р., 10:00

Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну подання, розгляду не підлягають

Спосіб отримання тендерних пропозицій Електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в копії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., з темою листа: «Тендер № 2016/15 від 10.05.2016»
Запитання щодо тендеру Надсилати електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в копії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа – «Тендер № 2016/15 від 10.05.2016»
Контактна особа Сергій Курдицький, +38(097)1709641

 

ІІ. ЗРАЗОК ЗАЯВИ на участь у тендері (на бланку організації)

В разі зацікавленості взяти участь в тендері, заповніть на фірмовому бланку заявку нижче й надішліть електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в копії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., з темою листа: «Тендер № 2016/15 від 10.05.2016». Заяви приймаються не пізніше як за 3 доби до завершення тендеру.

Заявка на участь у тендері

Просимо Вас надати документацію для участі в Тендері №2016/15 від 10.05.2016 на закупівлю робіт з будівництва першого етапу залізничних колій для ТОВ "Перший кооперативний елеватор".

Коротка довідка про організацію:

 1. Юридична, фактична та поштова адреси
 2. Адреса електронної пошти, на яку необхідно надіслати Тендерну документацію
 3. Керівництво: керівник та головний бухгалтер (ПІБ з зазначенням посади)
 4. Контактна особа, ПІБ з зазначенням посади, контактного телефону, електронної пошти
 5. Код ЄДРПОУ / Ідентифікаційний податковий номер ФОП
 6. Номер Свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість
 7. Досвід роботи компанії в цій сфері (років)
 8. Назва, серія, номер ліцензії/дозволу та строк дії

З тендерним оголошенням ознайомлені та зобов’язуємося дотримуватися його умов.

Дата

Посада, ПІБ, підпис керівника

Печатка